Tenisky na platformě – 90. léta se vrací

Uvažujete-li nad módním trendem, který opravdu nikdy nevyjde z módy, pak jsou to bezesporu tenisky. Tenisky se vždycky nosily, nosí a nosit budou. Problém s nimi mohou mít pouze dámy, které si potrpí na velmi elegantní obutí, vyšší podpatky atd. Nicméně to neznamená, že takové dámy nejezdí na výlety, a tak byste měly, milé dámy, alespoň jedny tenisky v botníku mít.

My pro vás navíc máme skvělou zprávu. Tenisky můžete nosit úplně ke všemu, a to jak ke sportovním, tak i k elegantním kouskům! A navíc, milovnice extravagantního stylu rozhodně potěší, že do módy se opět vracejí tenisky na platformě.

Tenisky na platformě budou hýčkat vaše nohy. Budete elegantní, ale v pohodlí. Budete stylové, ale sportovní. Tento typ tenisek byl velký módní boom už v 90. letech, což dokazují třeba naše milované Spice Girls, a tak můžete vytáhnout staré dobré kousky z půdy a oprášit je a nebo si můžete pořídit nové, jsou jich plné výlohy. Ať už si vyberete jakoukoliv značku i „neznačku“, jsou všude.

Od Converse, přes Desigual až po Adidas nebo Nike, všichni návrháři tomuto trendu podlehli a není se čemu divit. Protože tento styl a tvar sluší všem bez rozdílu. Nosit k těmto botkám můžete prakticky cokoliv, kromě teda kostýmků a pouzdrovek. Hodí se spíše ke sportovní nebo ležérní eleganci. Inspirujte se …

Nesmrtelné ,,Spicky“ jako módní ikony, věděly moc dobře, co se bude nosit i za 30 let!

Říká se, že v současné době se v módě fantazii meze nekladou, pořád to ale berte trochu s rezervou a do větších akcí se raději moc nepouštějte, takto byste módní policií neprošli.

Zdroj: Pinterest, Instagram, TokyoFashion.com.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!