Tenisky nám sice nedokáží vykouzlit krásné nohy a sexy postavu, jak to umí jen podpatky, právem ale patří mezi nejoblíbenější kousky v našem botníku. Objevil se nám tady ale takový nešvar! Neumíme nosit tenisky k šatům a to je opravdu velká škoda, protože šaty, sukně a tenisky jsou HOT trendem letošního módního světa! Pojďme si tedy říci, jak nosit tenisky i k elegantnějším kouskům. 

,,Jó neposlušné tenisky já mám, a ty si k šatům a sukním nosívám.” Zařaďte si tuto písničku do svého playlistu a dobře poslouchejte. Totiž pohádka o tom, že kecky a tenisky se nosí jen ke kalhotům a teplákům, se vypráví už jen zřídka. Otočte volume doprava a zapouslouchejte se do písně o sportovní eleganci, do které se zamilujete po prvních pár taktech.

První sloka říká, oblečte si své oblíbené, pohodlné šaty, obujte tenisky a vyrazte do ulic. Budete se totiž cítit naprosto skvěle. Poslední sloku už si můžete domyslet, protože bude jen o vašich pocitech. Prostě a jednoduše v dnešním módním světě je to všechno tak nějak jednodušší. Nosit můžeme vlastně cokoliv a kdykoliv a už nejsme za módního exota. Protože žijeme v krásné svobodné době a můžeme si dělat, co chceme. Třeba i nosit tenisky k sukním a šatům.

Máme pro vás několik tipů na outfity, ve kterých rozhodně nešlápnete vedle.

Tenisky a sukně. Džínové, bavlněné, krátké, dlouhé, mini nebo maxi. Fantazii se u materiálů meze nekladou. Maximálně bychom nedoporučovali pouzdrové kostýmkové sukně. Pokud oblečete sukni úzkou, zvolte k ní volnější tričko, které do ní můžete zastrčit a vykasat. Bát se ale nemusíte ani maxi sukně a crop topu.

Obrovským hitem je i tylová “tutu” sukně s converskami. K sukním na tělo bychom spíše doporučili tenisky úzké, elegantního tvaru. K volným nebo k maxi sukním bychom zase doporučili tenisky na platformě, které se letos opět vracejí do módy. Pokud máte rády značku Converse, můžete vybírat s nepřeberného množství nízkých i kotníkových tenisek, které se hodí ke všemu.

Tenisky a šaty. To je kapitoala sama o sobě. Představte si, že si vyjdete v jednoduchém a pohodlném outfitu. V krásných, pohodlných šatech a teniskách. Ne, není to sen, to je krásná, stylová realita. Šaty a tenisky jdou letos totiž “ruku v ruce”. Tvar tenisek k šatům odpovídá podobně jako k sukním. Obléknete-li si například bavlněné šaty na tělo, obujte spíše elegantní tvar tenisek, úzké a nízké. Pokud zvolíte spíše oversize střih šatů nebo maxi šaty, nebojte obléknout mohutnější tenisky, třeba s vyvýšenou platformou.

Foto: Pinterest.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments