Těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy. Na druhou stranu by se ale dalo charakterizovat jako jedno z nejtěžších. Mnohé ženy mají pocit, že ztratily na atraktivitě a při všech těch nevolnostech je móda to poslední, co je trápí. Jak vypadat elegantně a šik i v těhotenství? Slavné modelky vám napoví.

V jiném stavu je nejdůležitější pohodlí a praktičnost. V první řadě je vhodné alespoň na čas vyřadit džíny a upnuté kalhoty, které jsou v těhotenství spíše nežádoucí. V okolí bříška by vás nemělo nic tlačit nebo škrtit. Raději si pořiďte pohodlné legíny.

Behati Prinsloo

Modelky Behati Prinsloo nebo Miranda Kerr jsou nyní zkušenými maminkami, které si ať už v počátečním nebo pokročilém stádiu těhotenství dávaly záležet na svých outfitech. Behati se netají svou oblibou v dlouhých šatech, kterých se nevzdala ani během těhotenství. Někdy se ve společnosti ukázala i v odvážnějších modelech, které její požehnaný stav zdůrazňovaly v tom nejlepším slova smyslu.

Miranda Kerr

Mirandu v oblékání ve velké míře ovlivnila její babička, která ji už od raného věku inspirovala a jejími radami se řídí dodnes. Svůj elegantní a šik styl Miranda upřednostňuje i v období těhotenství. Nyní očekává třetího potomka, což bylo pro mnohé překvapením. Své třetí těhotenství oznámila tím, že se ukázala s rostoucím bříškem na předávání cen v pastelově růžových šatech od designéra Alexe Perryho.

Co vy, těhotenství a móda? Jaké outfity hrály během vašeho těhotenství hlavní role vašich outfitů?

Foto: Getty Images, Pinterest, Instagram.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze