Vyrostla jste z každého kousku vašeho šatníku a jediné, co v těhotenství oblečete, jsou ponožky? Máte už velké bříško a do ničeho se nevejdete a jsou vám pohodlné snad jen tepláky? To, že jste těhotná neznamená, že se nemůžete obléci tak, jak byste chtěla. Poradíme vám, jak se v těhotenství krásně a pohodlně oblékat. Nevzdávejte se a jděte módě naproti!

Šaty

Barvy jsou dobrým způsobem, jak se rozveselit. Oblečte si barevné volné šaty, které vám budou zajisté i pohodlné. Pokud jste typ ženy, která nemá ráda obepínající věci, určitě pro vás volné šaty budou skvělou volbou. Pokud jste přesný opak – elastické materiály jsou vaším nejlepším přítelem. Jen ať je vaše bříško vidět.

Tip: Vyhněte se šatům s páskem, ty jsou pro těhotné ženy opravdu nevhodné a nepohodlné.

Vesta nebo pončo

Vesta je skvělým kouskem přesně pro ty dny, kdy jsou rána chladná a večery i denní teploty jsou stále ještě příjemné. Můžete volit například pletenou, prošívanou nebo chlupatou či z umělé kožešiny. Možností je spousta. Její výhodou je, že vás spolehlivě udrží v teple, i když například foukne vítr. Pončo je naopak úžasným univerzálním kouskem. Lze s ním opravdu kouzlit a vytvořit nespočet trendy variací. Po porodu jej určitě budete nosit i nadále.

Vsaďte na doplňky

Přidáním zajímavých doplňků vystoupá váš outfit na úplný vrchol. Nejjednodušším doplňkem, kterým zaujmete vždy, je klobouk. Můžete si ho vzít skoro ke všemu. Skvěle vypadá v kombinaci s pončem nebo s šaty. Podle nás klobouk podzimu neodmyslitelně patří.

Těhotenské kalhoty a leginy

Kalhoty potřebuje zkrátka každá žena (a dokonce i každý muž). V těhotenství jsou přirozeně tou správnou volbou kalhoty těhotenské. Mají přes bříško látku, která jej udrží v teple a kalhoty vás tak nikde nebudou škrtit. Leginy jsou pohodlnější variantou a nevylučuje se ani kombinace legin s volnějšími šaty.

Trička a svetry

Noste trička v neutrálních barvách, jelikož ty můžete nosit k čemukoliv. Dostanete-li chuť vzít si sukni – není problém, s bílým nebo černým tričkem bude kombinování jednodušší. Na podzim vám oversize móda hraje přímo do karet. Pohodlný svetr nebo obrovská mikina vašeho partnera vám může hravě posloužit jako šaty. Obujte k ní pohodlné tenisky a máte vystaráno.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.