Slavná návrhářka Anna Campbell tento rok představila svou novou kolekci svatebních šatů pro rok 2019. Kolekce nesoucí název Wanderlust je určena pro moderní nevěsty, které chtějí ve svůj den D vypadat jako bohyně.  Přesvědčte se sami a inspirujte se.

Kolekce s názvem Wanderlust se skládá z třinácti nádherných svatebních šatů. Představuje moderní design v luxusních látkách. Šaty jsou ručně zdobeny a většina z nich je poseta 3D květinami, které jsou opět ručně šité. Celá kolekce je vyrobena v Austrálii přesně tak, aby si mohla vybrat každá žena.

V kolekci se často objevují prvky jako otevřená záda, třpytivé detaily a unikátní ručně dělané detaily v podobě 3D květin z krajky, hedvábí a pravých perel.

Nevěsty, které jsou odvážné a mají rády výstřednost, si určitě přijdou na své. Šaty z kolekce Wanderlust jsou velmi ženské a smyslné.

Model Wanda Dress je ušitý z tylového materiálu, poseté tisíci flitry a perlami, které jsou pracně ručně našité. U těchto šatů si může nevěsta vybrat, zda bude chtít své ruce zakrýt pod rukáv, nebo je nechá holé.

Romantické ženy si v této kolekci rozhodně přijdou na své, jelikož šaty v boho stylu jsou zde nejedny. Krajka je jednou z nejromantičtějších látek a v kombinaci s perlami je to naprostá dokonalost. Pokud preferujete dlouhé rukávy, rozhodně nezoufejte. Anna myslela na vše a jak jsme již zmínili, její šaty jsou opravdu pro každou ženu.

Naopak pokud máte ráda minimalismus a preferujete-li raději tradiční šaty, Anna vytvořila úplně jednoduché, zároveň zajímavé a krásné šaty i pro vás. Sukně není honosná, ale spíše lemuje postavu a krásná otevřená záda jsou na celkových šatech takovou třešničkou na dortu.


Foto: Pinterest.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments