Svatební kolekce od Anny Campbell pro rok 2019

Slavná návrhářka Anna Campbell tento rok představila svou novou kolekci svatebních šatů pro rok 2019. Kolekce nesoucí název Wanderlust je určena pro moderní nevěsty, které chtějí ve svůj den D vypadat jako bohyně.  Přesvědčte se sami a inspirujte se.

Kolekce s názvem Wanderlust se skládá z třinácti nádherných svatebních šatů. Představuje moderní design v luxusních látkách. Šaty jsou ručně zdobeny a většina z nich je poseta 3D květinami, které jsou opět ručně šité. Celá kolekce je vyrobena v Austrálii přesně tak, aby si mohla vybrat každá žena.

V kolekci se často objevují prvky jako otevřená záda, třpytivé detaily a unikátní ručně dělané detaily v podobě 3D květin z krajky, hedvábí a pravých perel.

Nevěsty, které jsou odvážné a mají rády výstřednost, si určitě přijdou na své. Šaty z kolekce Wanderlust jsou velmi ženské a smyslné.

Model Wanda Dress je ušitý z tylového materiálu, poseté tisíci flitry a perlami, které jsou pracně ručně našité. U těchto šatů si může nevěsta vybrat, zda bude chtít své ruce zakrýt pod rukáv, nebo je nechá holé.

Romantické ženy si v této kolekci rozhodně přijdou na své, jelikož šaty v boho stylu jsou zde nejedny. Krajka je jednou z nejromantičtějších látek a v kombinaci s perlami je to naprostá dokonalost. Pokud preferujete dlouhé rukávy, rozhodně nezoufejte. Anna myslela na vše a jak jsme již zmínili, její šaty jsou opravdu pro každou ženu.

Naopak pokud máte ráda minimalismus a preferujete-li raději tradiční šaty, Anna vytvořila úplně jednoduché, zároveň zajímavé a krásné šaty i pro vás. Sukně není honosná, ale spíše lemuje postavu a krásná otevřená záda jsou na celkových šatech takovou třešničkou na dortu.


Foto: Pinterest.

Načítání...