Nemusíte být fanoušci Game of Thrones, aby vás svatba v tomto stylu uchvátila. Svatba je pro mnohé dnem, který se odehrává v našem životě jen jednou a je důležité si ho pořádně užít – ideálně přesně podle svého. Proč tedy nebýt kreativní a nemít svatbu třeba podle svého oblíbeného seriálu?

Důležité je vybrat správné místo

Pokud si nepotrpíte na tradicích a klasických svatbách v kostele či na zámku, využijte krás, které se nachází všude kolem nás. Například v přírodě. U nás v České republice se nachází spousta krásných míst, ať už v přírodě u vodopádů nebo v krásných lesích. Je zde i spousta zřícenin, které také dokáží dodat tu správnou atmosféru. Při výběru místa je dobré myslet i na to, jak se na místo pohodlně dopravit a jak své vysněné místo vyzdobit.

Vlci, meče nebo draci?

Pokud máte mezi svými známými někoho, kdo má vlka nebo alespoň psa, který jako vlk vypadá, máte vyhráno. Poproste ho, zda by svého čtyřnohého miláčka nevzal na svatbu. Fotky s ním budou opravdu úchvatné a věrohodné. Pokud nikoho takového neznáte, obraťte se přímo na chovatele, kteří budou ochotni za poplatek přijet i se smečkou. Meče seženete snadno na internetu, no a draka? Toho nejspíš neseženete, ale můžete si ho nechat udělat například na dort. Aby vaše svatba vypadala opravdu jako z Game of Thrones, zaměřte se na detaily. Dejte si záležet na květinách, pozvánkách, ale i zasedacím pořádku.

Nevěsta a ženich

Doporučujeme svěřit svůj vzhled do rukou odborníků, kteří vás nalíčí a vykouzlí účes, přesně podle postavy, které budete chtít. Nebojte se experimentovat a klidně použít příčesek či paruku. Ženich si může například vzít kolem krku kožešinu nebo do ruky meč. Když už, tak už!

Nebojte se být jiní

Samozřejmě, že svatba ve stylu Game of Thrones není pro každého. Každý má jiný vkus a je jen na něm, jak takový den prožije. Buďme proto tolerantní a dejme druhým prostor pro jejich názor. Někdo má rád klasické svatby, někdo je kreativní a chce mít tento den opravdu výjimečný se vším všudy. Respektujme to a užívejme si to. Každý ať si udělá svůj svatební den podle sebe, kreativitě se meze nekladou.

Foto: Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments