Nebaví vás chodit do posilovny, ale přesto byste chtěla mít krásné tělo? Cvičte z pohodlí domova a pokud nevíte jak, stáhněte si z nepřeberného množství aplikací, které vám připraví trénink přímo na míru. Podívejte se na jedny z nejlepších fitness aplikací, díky kterým docílíte krásného zpevněného těla.

Půl roku jsme pro vás testovali nejrůznější fitness aplikace, abychom mohli v klidu říct, které doopravdy fungují a které jen zabírají místo v telefonu. Samozřejmě nestačí jen cvičit, ale musíte k tomu uzpůsobit i váš jídelníček, na to nezapomínejte.

Runtastic – Běh a fitness

Tato aplikace je skvělá pro milovníky všech sportů – ať už je to běh, jízda na kole nebo posilování ve fitku a podobně. Runtastic sleduje všechny vaše aktivity. Díky GPS pak sleduje i vaší trasu, kde k jednotlivým pasážím přidává i působivé statistiky. Sleduje dobu vašeho cvičení, vzdálenost, stoupání, spálené kalorie a mnoho dalšího. Navíc má skvělý přehledný design, takže by neměl mít nikdo problém se v ní orientovat.

Nike Training Club – Cvičení a fitness plány

Tato aplikace je jednou z nejlépe hodnocených fitness aplikací na trhu. Najdete zde spoustu cvičení od běhu, posilování až po jógu. Vybere si opravdu každý. Většina aplikací vám připomíná, kdy máte jít cvičit, ani tato aplikace není výjimkou. Výhodou této aplikace je, že můžete během svých tréninků streamovat, což vám umožní cvičit kdekoliv se svými přáteli.

Butt Sworkit

Pokud máte hodně práce, ale málo času pro sebe, vyzkoušejte tuto aplikaci. V aplikaci Butt Sworkit si navolíte přesný čas, kdy a jak dlouho chcete cvičit a můžete se do toho pustit. Kromě ukázkového videa obsahuje i hlasového trenéra. Na konci cvičení se navíc dozvíte, kolik jste spálila kalorií.

Daily Yoga

Tato aplikace je jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Naučíte se v ní správně dýchat i cvičit. Nabízí mnoho pozic, přesný plán opakování i hlasového trenéra, který vám říká, kolik cvičení ještě zbývá. Můžete se v ní naučit pouze jednu určitou pozici, nebo také sérii pozic, které můžou trvat i hodinu. Opět je na vás, jak dlouho chcete cvičit a nemusíte utrácet šílené peníze za lekce jógy.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments