Stylové peří se vrací do módy

Mezi další módní trendy, které se letos s velkou pompou vrací do módy, patří peří. To rozděluje módní svět na dva tábory. Jeden je považuje za svěží vánek mezi současné módní trendy, druhý to bere jako nepochopený módní trend. Ať už patříte do jakéhokoliv tábora, peří se letos nevyhnete.

Vše začalo jako módní doplněk

Návrat peří začal pozvolně. Nejprve se začalo objevovat pouze jako módní doplněk, a to především u bot. Lodičky a sandálky s peřím slavily úspěch už v minulém roce. Proto není divu, že následovaly malé kouzelné kabelky a psaníčka, které byly a stále jsou extravagantním kouskem, který ale oživí outfit v neutrálních tónech.

Peří obdivoval také Karl Lagerfeld

V roce 2017 uvedl zesnulý módní návrhář Karl Lagerfeld kolekci, ve které hrálo peří velkou roli. Tehdy prohlásil, že peří naprosto propadl a nejraději by ho použil u každého modelu. Hřeje nás u srdce, že úspěch tohoto módního trendu by mu udělalo radost. Karl si byl ale jistý nedoceněním peří v módě a nyní mu musíme dát za pravdu.

Peří získává více prostoru

Peří mezi současnými módními trendy obstálo na jedničku, a tak získává více prostoru. V tomto roce se připravte na to, že peří uvidíte nejen na módních doplňcích, ale také jako sukně nebo saka.

Foto: Pinterest.com .