I přes to, že je za námi teprv půlka února, letošní „zima“ se nám zdá se chýlí ke konci a jen málokdo se na jaro netěší. Proto není divu, že návrháři představují své nejnovější kolekce na jaro/léto už teď.

Co bude letos nejvíce in? Inspirujte se stylovými trendy pro jaro/léto 2015.

Inspirace 60. léty

Módní trendy se neustále periodicky opakují. Oblíbeným retro stylem jsou 60. léta. Skvělé kousky á la 60. léta představuje například značka Desigual, jejíž nejnovější kolekce je tradičně barevná, hravá a sexy.

Desigual šaty Hello. Zdroj: different.cz

Desigual šaty Hello. Zdroj: different.cz

Desigual kabát Galactico. Zdroj: different.cz

Desigual kabát Galactico. Zdroj: different.cz

Kanárkově žlutá je hitem roku 2015

Černo-bílou klasiku  střídají barvy. Hitem letošního roku pro jaro a léto je kanárkově žlutá. Kabáty, saka, šaty, trička nebo kalhoty. Ať už zvolíte jakýkoliv kousek, svůj šatník jím rozhodně oživíte.

Zdroj: petrasestakova.cz

Zdroj: petrasestakova.cz

Kostky, kostky a zase kostky

Kostky se nosily už za našich babiček i prababiček. Existují zkrátka motivy, které jsou nesmrtelné a stále „in“.

Kostkované vzory. Zdroj: fashiondays.cz

Kostkované vzory. Zdroj: fashiondays.cz

Košilové šaty, elegantní a stylové oblečení na každodenní nošení

Módním trendem letošního roku budou košilové šaty. Barevné, jednoduché, vzorované, army nebo denim. V jakémkoliv stylovém provedení se budete cítit trendy a pohodlně.

Košilové šaty. Zdroj: fashiondays.cz

Košilové šaty. Zdroj: fashiondays.cz

Závěr

Březen – za kamna vlezem, duben – ještě tam budem, máj – půjdeme v háj. Stará pranostika už poslední dobou příliš nefunguje – zima není zima, léto není léto. O podzimu a jaru nemluvě. Počasí si dělá co chce a naše šatníky už téměř netřídíme.

I přesto, že jsme v polovině února, vypadá to spíše na teplý duben. Jeden den si oblékneme péřový kabát a druhý den vyjdeme v lehkém „trenčkotu“. Přiznejme si, že teplejší dny jsou nám příjemnější a těšíme se už teď na pohodlnější „garderóby“, nejlépe po vzoru letošních trendů.

Inspirujte se už teď a připravte svůj šatník na jarní a letní sezónu 2015 včas… Teď už víte, jakými kousky nic nezkazíte.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze