Pojďme se zamilovat! Kolekce, nebo spíš limitovaná edice nové kolekce Converse, do které designéři doslova vložili svá srdce, je právě teď na českém trhu. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří tahají tyto ikonické tenisky neustále v jakémkoliv ročním období, pak si troufáme říci, že tato srdíčková “limitovka” si získá i to vaše <3.

Chuck 70 Love Graphic

Silueta těchto modelů byla do roku 1970 považována za top teniskyConverse spojila ducha té doby s nevšedností a vytvořila tak Chuck 70.

Boty jsou vyrobené z pravé měkké kůže a mají vyšší gumovou podrážku, kterou právě zdobí srdce a nápisy mluvící jasně za kolekci, k níž se řadíOdvážnost jim rozhodně nechybí a ani vám by neměla! Zařaďte je do svého botníku a směle kombinujte s tím, co vám říká vaše srdce.

CTAS Denim Love 

Celosvětově známý model Chuck Taylor All Star je tu s námi už od roku 1971. Typické logo na kotníku, vzorovaná podrážka, pogumovaná špička. To jsou nikdy nestárnoucí “conversky” Novinkou jsou tenisky v denimu s srdcem na jazyku. Věřte, že hravost a snadná kombinovatelnost těchto tenisek se stane vaší srdeční záležitostí!

Foto Different.cz.

Načítání...