Sportovní styl je mezi ženami oblíbený především pro komfort, kterého nabízí opravdu dostatek. Patříte-li mezi sportovně založené ženy, které mají v oblékání mnohem raději uvolněný styl, pak věřte, že se i vy můžete oblékat stylově & sportovně. Jak na to?

Tepláky

Když vyslovíme slovíčko tepláky, většina z nás si automaticky představí vytahaný kus oblečení, který se hodí maximálně tak doma na gauči v televizi. Tenhle bohužel hodně rozšířený názor však viditelně pokulhává za skutečností.

Tepláky jsou totiž v dnešní době úplně o něčem jiném, nežli o čem bývaly před lety. Jsou moderní a trendy, hodí se nejen na lenošení u televize, ale také na sport a dokonce i na nošení třeba do města. Navíc je unosíte po celý rok, proto by rozhodně neměly chybět ve vaší šatní skříni. A pamatujte: jen jedny tepláky vám rozhodně nestačí!

Mikina

I o mikině si mnoho žen myslí svoje, najdou se dokonce i takové, které si podobně jako o teplácích myslí, že se mikina hodí pouze na doma. Ani tohle však dávno není pravda.

Jasně, mikinu si i dneska můžete s klidným svědomím obléknout tehdy, kde se budete chtít doma válet u oblíbeného seriálu nebo pěkného filmu. Stejně tak na sebe ale mikinu můžete obléknout i ve chvíli, kdy si vyjdete za sportem. Dneska rozhodně je z čeho vybírat.

Tílko

V šatníku sportovně založené ženy by v žádném případě nemělo chybět ani stylové tílko. Tenhle bezva kousek totiž unosíte nejen v parném létě, ale obléknout si ho můžete i v zimě, stačí na něho natáhnout mikinu či bundu.

Tílko je vážně univerzální kousek, je to skvělý parťák na cvičení, na kterého nedáte dopustit. Díky svému střihu vám zajistí maximální komfort a k tomu všemu s ním budete i skvěle vypadat. A když si navíc pořídíte nějaký trendy značkový kousek, uděláte velkou parádu.

Foto: Pexels.com, H&M, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze