Brazilské Rio bylo plné nejen sportovních výkonů, ale i sportovní módy, ale na tak krásnou sportovní kolekci, kterou letos představil Desigual nemá snad žádný tým. Desigual pro letošní sportovní sezónu představil kolekci plnou barev a nadčasových motivů, za které se nebudete muset stydět i několik let.

Představte si tričko, top, mikinu, kalhoty, legíny, kabát nebo tašku v dokonalém designu, který do sebe zapadá jako puzzle. To je Desigual sport a kolekce podzim/zima 2016. Desigual spolupracuje s předními výrobci sportovních značek, a tak jsou jejich produkty kvalitní, propracované a vysoce funkční. A navíc, protože je to Desigual – originální.

Sportovní kolekce Desigual, www.Different.cz

Sportovní kolekce Desigual, www.Different.cz

Většina z nás chodí cvičit proto, aby pracovala na své postavě, méně lidí už ale cvičí jen proto, že je to baví. Nejlepší je však kombinace obojího. Říká se, že „šaty dělaj člověka“ a my si za tímto tvrzením rozhodně stojíme. Neboť vydáváme pravidelné články o módě a zásobujeme vás informacemi o aktuálních trendech. A tak vězte, že pokud se cítíte dobře v šatech, které nosíte, tak i dobře vypadáte. Je úplně jedno, jestli jste tlustí, tencí nebo hubení a jestli proto, že se cítíte být ,,tlustí” chodíte pravidelně do ,,fitka”. Když zvolíte padnoucí a pro vás atraktivní outfit, budete na sobě pracovat s větší chutí.

Sportovní kolekce Desigual, www.Different.cz

Sportovní kolekce Desigual, www.Different.cz

Sportovní oblečení od Desigualu vás v tom nenechá, a tak jsme pro vás vybrali outfity, které k sobě perfektně ladí a splňují veškeré požadavky, které my sportovci máme. Nechejte se inspirovat a buďte hvězdou fitcentra nebo runnigových tour 😉

Načítání...

Diskuze