Jak skloubit komfort a krásu u spodního prádla pro plnoštíhlé?

A Beautiful Woman in Red Lingerie Lying on Bed while Seriously Looking at the Camera

Spodní prádlo sice není na první pohled vidět, ale má velmi důležitou funkci. Nejenže zajišťuje oporu pro naše přednosti, ale zároveň nám musí dopřát pohodlí po celý den. Výběr spodního prádla, zejména pak podprsenky, není kolikrát jednoduchý. Své o tom ví i ženy s kily navíc, které si kolikrát s výběrem vhodného spodního prádla neví příliš rady.

I když máte kila navíc, rozhodně to neznamená, že se musíte šidit na pohodlí nebo na pěkném designu. I v plus size módě zaměřené na spodní prádlo se dá najít mnoho lákavých kousků. Důležité však je myslet jak na líbivý vzhled, tak především na komfort a kvalitu.

Foto: Depositphotos.com

Kalhotky s vysokým pasem zakryjí část bříška

Pro boubelky je typické mít trochu větší bříško, za které se většinou stydí. Pokud jde o spodní prádlo, konkrétně o kalhotky, vyhýbejte se střihům, které sahají jen po partii boků.

Místo toho se nebojte sáhnout po kalhotkách s vysokým pasem, které budou ve vašem případě nejen pohodlnější, ale zároveň praktické v tom, že schovají část bříška.

Foto: H&M

Tvarující prádlo bude vaše malé tajemství

Možná nejste spokojená s tím, jak vypadáte, ale okolí to na vás vůbec nemusí poznat. Naštěstí pro všechny baculky totiž existuje tvarující spodní prádlo, které se postará o zamaskování největších nedostatků. Nikdo o tom vědět nemusí, bude to vaše malé tajemství.

Široká ramínka i zapínání pro větší pohodlí

Neberte to zle, ale ženy korpulentnějších tvarů o sobě vědí, že jsou takové měkoučké, viďte? Velmi snadno se stane, že se úzká ramínka od podprsenky nepříjemně, ba dokonce až bolestivě zaříznou do kůže.

Jak tomu předejít? Stačí si vybrat podprsenku mající široká ramínka i zapínání na zádech. A o žádném zařezávání se do kůže nebude ani slovo!

Podprsenkové topy nahradí podprsenky s kosticemi

Necítíte se v klasické podprsence s kosticemi? Jednoduše se do jejího nošení nenuťte, není to povinnost! Ne každá žena snese vyztužené podprsenky a je jedno, jestli je baculatá nebo jako vystřižená z titulky módního časopisu. Podprsenkové topy jsou příjemně volné, pohodlné a hravě nahradí klasiku.


Avatar

sarkakrausova

Mojí vášní je móda a krása. Řídím se heslem, že každá žena by o sebe měla pečovat, bez ohledu na to, jaké míry jí příroda nadělila. Každá jsme krásná!