Španělská značka Tous se objevila na trhu v roce 1920. Ve světových metropolích, jako jsou New York, Paříž nebo Moskva, je známá už dlouho, do českých šperkovnic si však našla cestu až nedávno. Teď už ale i české ženy podléhají kráse luxusních šperků, které nenosí každá druhá.

V dřívějších dobách u nás bylo zcela běžné chodit si pro náhrdelníky, prsteny i náramky do klasického zlatnictví. V posledních letech je však trend jiný. Češky objevují kouzlo luxusních šperků od světoznámých značek a jednou z těch nově objevených je právě i španělská Tous.

Medvídka Tous jste už určitě někde viděly

Je dost pravděpodobné, že jste se už někdy v životě se šperkem značky Tous setkala, jen jste o tom možná netušila. Spousta z nich se dá snadno poznat, na velké části šperků od tohoto výrobce totiž najdete hlavní motiv – roztomilého plyšového medvídka.

Tradice vznikla v roce 1985, když se zakladatel značky vydal na výlet a za výlohou jednoho obchodu viděl plyšového medvídka. Připomněl mu dětství a napadlo ho, že by takového medvídka mohl vytvořit ze zlata. Během následujících let přinášel štěstí spoustě zákaznic a postupem času se z něj stal jednoznačný symbol značky Tous. Ale nenajdete ho úplně na všech špercích. Pokud vám medvídek přijde příliš dětský, vyberete si šperk bez něj.

Tous není jen o špercích

Přestože jsou známé především šperky Tous, značka vyrábí i další doplňky, jako jsou hodinky, tašky, brýle parfémy a drobné kožené zboží. Všechny jejich výrobky jsou naprosto originální a působí luxusním dojmem. Ostatně cílem značky je vytvářet unikátní styl pro ženy po celém světě. Jejich heslem je, že naše dědictví inspiruje naši budoucnost. Za výrobcem tedy stojí celá velká vize, což není až tak překvapivé. Za všemi úspěšnými firmami stojí zejména myšlenka a komunita jejich nadšených zákaznic.

Valentýnská kolekce vypadá úžasně

Aktuální novinkou od Tous je valentýnská kolekce San Valentin. Obsahuje spoustu šperků s motivem lásky, ať už v podobě srdíček nebo prostého slova „LOVE“. Naleznete v ní jak jednoduché elegantní šperky, tak hravé barevné přívěsky a prstýnky. Nechybí samozřejmě roztomilí medvídci, srdíčka a hvězdičky. Nebylo by hezké něco takového dostat od vaší lásky? Valentýn se blíží, a tak zkuste nenápadně něco naznačit.

Olajkujte značku Tous na Facebooku, začněte ji sledovat na Instagramu a třeba si toho váš muž všimne. Pokud máte doma natvrdlou polovičku, projevte své zalíbení v těchto špercích výrazněji. Nebo začněte vychytrale otázkou, co by si on přál k Valentýnu a jakým způsobem by ho chtěl oslavit. Jistě vám otázku oplatí, a ještě bude rád, že mu takhle poradíte. Nemusí přece kupovat hned diamantový náhrdelník. Tous vyrábí i spoustu levnějších nádherných šperků. Prozkoumejte je sama na touscesko.cz.

Načítání...

Diskuze