Česká značka luxusních náramků Lavaliere si získala velmi brzo tisíce fanoušků. A i přesto, že se zatím nemůže srovnávat se světovými módními značkami, nás si získala díky tomu, že jako jediná v Česku vytváří vlastní kolekce originálních pánských i dámských náramků na míru, a z kamenů té nejvyšší kvality. Snaží se dělat osvětu v kvalitě a nabídnout zákazníkům něco jiného, než jen levné a nekvalitní náramky z Číny, které naší zemi doslova zaplavily.

Mladá česká značka vznikla v roce 2015 v Českém ráji, na Malé Skále na severu České Republiky. Zakladateli jsou lidé, kteří milují módu, design, reklamu a online marketing. Značka navazuje na tradici drahých kamenů v okolí Turnova a výroby šperků v Jablonci nad Nisou.

Vše je vyrobeno ručně na míru

Náramky vyrábí ručně a na míru v chráněné dílně v Jablonci nad Nisou, kde se nachází i designerské a fotografické studio. Spolupracují s několika externími designery, které vede hlavní designérka a stylistka Natálie.

Každý prvek a designy si navrhují sami. Z papíru a tužky převedou do 3D modelu, který pak na 3D tiskárně vytisknou a následně v peci vypálí formu. Forma se pak použije na sériovou výrobu. Všechny prvky, které jsou osazeny zirkony, jsou zpracovávány ručně a kameny na ně nalepují kus po kusu.

Používají jen nejlepší materiály a drahé kameny

Původně se značka Lavaliere zaměřovala na pánské náramky, ale vzhledem k velkému zájmu se rozhodli na konci roku 2015 vytvořit i první dámskou kolekci. V roce 2016 se pak sortiment rozšířil o náhrdelníky. V roce 2017 značka uvedla nové kolekce náramků z pravých perel, drahokamů ten nejvyšší kvality AAAAA a prvků ze stříbra 925.

Kvalitu stříbrných nebo zlatých prvků ověřuje Puncovní úřad České republiky, u kterého je značka Lavaliere registrována. Dalším důkazem je certifikát Český výrobek, který zaručuje, že jsou dodržovány deklarované výrobní postupy, používány nejkvalitnější materiály a spolupráci s lokálními dodavateli – více na www.CeskyVyrobek.eu.

Vlastní kolekce známých osobností

To, že jsou náramky Lavaliere opravdu luxusní kousky potvrzuje i brand ambassador značky a asi nejznámější český fashion guru Robin Berry nebo finalistka miss a majitelka nadace pomáhající dětem z dětských domovů, Veronika Kašáková.

Vlastní kolekce si pak ve spolupráci s designérkou Natálii vytvořili například Nikola Bechyňová (česká miss Face 2015 a 4. nejkrásnější žena světa), Veronica Biasiol (fashion a beauty bloggerka, hvězda Youtube a Instagramu) nebo známý sporťák a partner Karolíny Plíškové, Michal Hrdlička.

Přečtěte si také článek „Vybíráme správnou velikost náramku“ na Alfons.cz.

Foto: Instagram, Facebook.

Načítání...

Diskuze