Milujete kraťasy a nechcete se jich vzdávat ani v zimě? Nemusíte! Šortky hravě unosíte i v tomto počasí, chce to jen správně vědět, jak a s čím kraťasy kombinovat, aby outfit vypadal dobře a zároveň vám nebyla zima.

V lidech je zakořeněna představa, že šortky patří jen k létu nebo na konec jara, kdy je počasí moudřejší. Já si to ale nemyslím a vy si to po přečtení dnešního článku už taky myslet nebudete. Poradím vám totiž, jak šortky nosit i v zimě!

Jak vytvořit zimní outfit, ve kterém kraťasy hrají hlavní roli?

Možná se vám to zdá jako science fiction a představa, že byste v zimě měly nosit kraťasy, je pro vás nereálná. Ale přece to jde a já vám ráda poradím, z čeho vykouzlit perfektní zimní outfit, ve kterém budou hrát trendy kraťasy hlavní roli.

A co tedy budete potřebovat?

Kraťasy

Základem všeho jsou kraťasy – vždyť o ty tady přece jde, nebo ne? Ideálně vybírejte takové kraťasy, které jsou vhodné do zimního počasí – vynechte plátěné modely a raději sáhněte po teplé látce, jako třeba manšestru.

Punčochy

Bez punčoch to určitě nepůjde, takže myslete i na ně. Punčochy se dneska vyrábí v mnoha barvách, stačí si mezi nimi jen vybrat. Pokud mohu doporučit, vybírejte silnější modely, které přeci jen o něco více zahřejí.

Boty

Pokud jde o boty, nejlepší volbou jsou pořádně vysoké kozačky, klidně sahající až nad kolena, které budou v kombinaci s kraťasy vypadat opravdu skvěle. Jestli zvolíte kozačky na podpatku nebo na platformě, to už nechám na vás.

Bunda

V zimě je bunda základ každého outfitu, jestliže ale chcete do ulic vyrazit v kraťasech, budete se muset vyzbrojit jinou bundou, nežli huňatou péřovkou, se kterou by šortky nevypadaly úplně nejlépe.

Doplňky

Určitě nezapomínejte ani na doplňky. Vsadit můžete na hřejivé rukavice, moderní šálu, slušivou čepici nebo cool klapky na uši. Pokud jde o materiál nebo barvy, vybírejte jak podle svého vkusu, tak podle ostatních barev vašeho outfitu, které by společně měly ladit.

Foto: Pinterest.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments