Právě si procházíme posledními záchvěvy příjemného babího léta a to si žádá trendy sluneční brýle. Pojďme se podívat na módní kousky, které nesmí chybět mezi našimi doplňky.

Babí léto netrvá věčně. To všichni víme. Víme také, že nevlídná část podzimu nám za chvíli bude jistě dotěrně klepat na dveře, nicméně ani to nám by nám nemělo zabránit v nošení slunečních brýlí. Sluneční brýle nám totiž mohou posloužit jako skvělý módní doplněk, který oživí celý náš outfit. Krom toho mohou sluneční brýle posloužit také jako užitečný prostředek k přidržení vlasů – jednoduše jako čelenka – ale stylověji.

Kočičí sluneční brýle

Hitem tohoto roku se staly úzké neboli kočičí sluneční brýle, které si jistě zamiluje každá žena, neboť působí svůdným dojmem. Proto k nim nejlépe sednou kožené sukně, francouzský čepec a podzimní polobotky.

slunecni-bryle-na-podzim-proc-ne-02
slunecni-bryle-na-podzim-proc-ne-05

Oversized tvary

Čím nápadnější, tím lepší – jde přece o upoutání pozornosti. Nebojte se vsadit na výrazné barvy, kterými jsou například dominantní červená barva. Vsadit můžete i na hit letošního podzimu, oranžovou.

slunecni-bryle-na-podzim-proc-ne-07
slunecni-bryle-na-podzim-proc-ne-06

Sluneční brýle jako z Matrixu

Móda z 90. let je zpět. Na scénu se hlásí ultra tenké brýle, které si mohou dovolit jen ty opravdu odvážné. Máte-li ráda pozornost, tak tímto módním doplňkem na sebe zaručeně upoutáte zraky širokého okolí.

Pokud si nevíte rady, jak je správně nakombinovat s oblečením, za pozornost rozhodně stojí topmodelka Bella Hadid, která se v tomto typu brýlí shlédla.

slunecni-bryle-na-podzim-proc-ne-08
slunecni-bryle-na-podzim-proc-ne-09

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.

Odesílám
Hodnocení
0 (0 hodnocení)