Selena Gomez a její kampaň pro PUMA

Krásná, půvabná a okouzlující – taková je zpěvačka a herečka Selena Gomez. Svěží, sportovní a zároveň elegantní – taková je módní značka Puma. Nikoho tak nepřekvapí, že Puma chtěla spojit síly právě se Selenou Gomez. A my od této spolupráce mnohé očekáváme.

Selena Gomez jako vzor žen

Herečka a zpěvačka Selena Gomez už dávno dokázala celému světu, že už není tou hvězdičkou stanice Disney, ale že z ní vyrostla mladá žena, která si může hrdě říkat vzor žen.

Selena je v poslední době také známá tím, že trpí nemocí zvanou lupus, která napadá její vlastní tělo. Selenu začal celý svět litovat, ona ale ukázala, že o této nemoci dokáže otevřeně mluvit a boj s lupusem se tak dostane do většího povědomí lidí. Postavila se k této nemoci čelem a je odhodlaná s ní bojovat a pomáhat lidem, které touto nemocí trpí také. Klobouk dolů, Seleno…

„PUMA tvoří trendy, když jde o kombinování sportovního oblečení a módy. Je skvělé nejen sledovat vliv této značky na styl a kulturu, ale stát se toho i součástí. Doufám, že se nám společně povede vytvořit něco speciálního. Už na několika cool projektech pracujeme.“ nadšeně hlásí Selena Gomez.

Ze spolupráce se těší také zástupci značky Puma. “Tato odvážná obuv byla vyrobena pro odvážné ženy. To je důvod, proč je novou tváří společnosti Puma právě Selena Gomez. Je perfektním ztělesněním dynamiky.“

Promo po celém světě

Spolupráce značky Puma se Selenou Gomez není budoucností, ale  přítomností. Spolupráce totiž začala okamžitě od oficiálního prohlášení. Už nyní tak můžete objevit promo plakáty, na kterých je právě Sel po celém světě. Selena se také bude podílet na návrzích jednotlivých kousků, což je skvělou zprávou, protože všichni moc dobře víme, že tato kráska má jedinečný vkus a originální styl. Těším se, s čím přijde!

Foto: Puma official Facebook.