Šaty Dorothy Perkins

Dorothy Perkins symbolizuje elegantní dámskou módu bez přehnaných střihů a divokých vzorů s důrazem na jednoduchost s výraznými minimalistickými prvky. V dnešním článku si představíme aktuální nabídku z kategorie šaty.

Trendy šaty Dorothy Perkins si zamilovaly tisíce žen na celém světě. Již zmíněná jednoduchost a elegance je hlavní středobodem stylu, kterým se Dorothy Perkins prezentuje. V cenové relaci lze Dorothy Perkins srovnat s řetězci jako jsou H&M, ZARA, C&A nebo Marks&Spencer.

Kvalita módy z dílny Dorothy Perkins odpovídá klasické velkořetězcové módě. Nelze tedy očekávat, že s oblečením Dorothy Perkins zestárnete, nicméně v ruce se vám to nerozpadne.

Šaty Dorothy Perkins

Šaty Dorothy Perkins v aktuální nabídce k sezóně 2017 připomínají staroanglický klasický styl, kterému vedle pro značku typický košilových šatů jednoznačně vévodí květinové motivy. Výraznou barvou v této kolekci je zejména kobaltově modrá, která v provedení se vzorem květinových motivů vytváří osvěžující dojem.

Důrazné vzory v podání výrazných proužků připomínají 70′ léta. Tento dojem je umocněn pastelovými odstíny.

Kapitola sama pro sebe jsou svatební šaty. Aktuální kolekce cenově dostupných svatebních šatů Dorothy Perkins 2017 myslí jak na nevěstu, tak na družičky či další svatební hosty. Hledáte-li elegantní a relativně levné šaty vhodné na svatbu, aktuální nabídka Dorothy Perkins by vás zajísté mohla zajímat.

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments