Pokud nejste přímo blázen do líčení, ale chcete vypadat pořád dobře, rozhodně si přečtěte následující řádky. Poradíme vám, jak vypadat dobře jen s minimem líčení, což se pro mnoho hektických rán může hodit.

Korektor a tónovací krém je základ

Málokterá žena má dokonalou sjednocenou pleť, proto doporučujeme každé ráno použít tónovací krém. Pokud máte na obličeji větší nedokonalosti, použijte korektor, kterým lze většinu pupínků zakrýt. Stejně jako u tónovacího krému, tak i u korektoru je nejdůležitější, abyste produkt znala a aby vám zkrátka seděl. Nebojte se zeptat v drogerii nebo parfumerii školených prodejců, jejich úkolem je poradit vám s výběrem a vy tak ráno nebudete muset opravovat chyby, které se vytvořily použitím špatného odstínu.

Oční stíny a řasenka

Je jasné, že pokud jste ráno ve stresu, nestíháte a neumíte vytvořit precizní linku jedním tahem, je lepší se linkám vyhnout a použít pouze oční stíny. Jak jsme již zmínili, na chyby není čas, a tak doporučujeme použít méně výrazné oční stíny, které oči pouze zvýrazní. Tím máme na mysli například hnědý oční stín nebo světlejší tóny na rozjasnění, klidně se třpytkami.

Dávejte si však pozor, aby stín moc neprášil a aby nebyl všude po obličeji. Zde platí pravidlo používat pouze ty produkty, které máte ozkoušené. Při nanášení řasenky buďte klidná, jelikož byste si s ní mohla udělat ze stresu velkou šmouhu na obličeji nebo na kořeni nosu a mohla byste začít rovnou znovu.

Tvářenka

Tvářenka neboli zdravíčko nese svůj název oprávněně. Tvářenka dokáže velké zázraky, proto ji rozhodně nevynechávejte. Vsaďte na meruňkovo-růžové odstíny, které sluší každému typu pleti. S tvářenkou si dejte ovšem trochu více záležet, jelikož je potřeba ji rozetřít a zapracovat pořádně, proto si na ni dejte opravdu záležet, ať nevypadáte jako Marfuša z Mrazíka.

Nezapomeňte na obočí

Obočí dokáže změnit celý obličej, proto na něj rozhodně nesmíte zapomenout. Stačí, když si pořídíte speciální zabarvený gel určený přímo na obočí a budete ho mít hotové šup, šup. Pročísněte obočí kartáčkem a je to hotovo. Rychlé líčení je hotové a vy můžete s klidem běžet.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments