Rozhovor s finalistkami Česko-Slovenské miss #2: Sabina Bajgarová a Sára Obrcianová

Podzim a s ním i finálový galavečer Česko-Slovenské miss se nezatržitelně blíží. Připravili jsme pro vás sérii rozhovorů s 10 finalistkami Česko-Slovenské miss. Pro dnešní den si můžete přečíst rozhovor se slečnami Sabina Bajgarová a Sára Obrcianová.

Cover[1]

Česko-Slovenská Miss

Sára Obrcianová

81. Jak se těšíš na finálový galavečer ČS MISS a z čeho máš největší strach?
Najväčší strach mám z voľnej disciplíny, pretože to bude možnosť kde môžem ukázať čo vo mne je , a bojím sa aby sa niečo nepokazilo a všetko prebehlo podľa plánu. Na samotný večer sa celkovo teším. Tento večer bude určite plný napätia a prekvapení a to mám rada :).

2. Máš už za sebou nějaké zkušenosti z modelingu? Láká tě tahle práce?
Áno, s modelingom mám skúsenosti už od detstva . Mala som ale pauzu kvôli strojčeku na zuby tak sa teraz snažím vracať k niečomu čo ma veľmi baví . Táto práca ma naozaj láka je zaujímavá a každým dňom iná:).

3. Nosíš ráda boty na podpatku nebo bez podpatku? A proč?
Podľa mňa topánky na podpätku má rada každá žena. Veľmi rada si ich zoberiem do spoločnosti ale inak dávam skôr na pohodový štýl , takže za mňa určite kecky a iné pohodlné topánky :).

8 (1)4. Sleduješ módu a trendy?

Samozrejme 🙂 Veľmi rada listujem v módnych časopisoch a inšpirujem sa . Nie je nič lepšie ako sa hrať s oblečením a kombinovať ho aj podľa svojho vkusu a niečo pobrať od slávnych návrhárov.

5. Jak bys popsala svůj styl oblékání? V čem se cítíš nejlépe?

Môj štýl obliekania je stále iný . Obliekam sa tiež podľa toho ako sa cítim alebo na čo mám práve náladu. S priateľom sa nám teraz veľmi páči elegantný štýl tak teraz sa väčšinu času obliekam elegantne. Samozrejme pohodlné oblečenie nikdy neopustím takže vyťahané tričko, džínsy a kecky sú tiež veľmi príjemná kombinácia.

6. Nakupuješ často? Kde nejčastěji a nejraději nakupuješ?
Študujem momentálne v Prahe kde nie je núdza o obchody. Takže moja peňaženka je často poloprázdna. Snažím sa nakupovať ekonomicky, takže nakupujem len to, čo sa mi naozaj páči. Medzi obchody kde nakupujem nechýba TOPSHOP, H&M , Oodji ale tiež rada zájdem do second handuů, kde sú niekedy lepšie veci než v značkových obchodoch :).

7. Čím si myslíš, že bys mohla diváky a porotu oslnit?

Myslím si , že každý má iný vkus a každému sa páči niečo iné . Dúfam, že sa mi podarí voľná disciplína 🙂 Inak okolí mi veľmi chvália úsmev tak snáď to by mohlo byť ono :).

Sabina Bajgarová

101. Jak se těšíš na finálový galavečer ČS MISS a z čeho máš největší strach?

Musím říct, že na finálový galavečer ČS MISS se opravdu hodně těším, ale má očekávání jsou samozřejmě spojena i s nervozitou. Myslím tím však pouze zdravou nervozitu, chci si hlavně celé toto vyvrcholení soutěže a příprav pořádně užít. Neřekla bych tedy, že mám strach, spíše jsem nervózní z volné disciplíny, která se může a nemusí povést a možná i z rozhovorů, nerada bych bych plácla nějaký vtip, který nebude pochopen :).

2. Máš už za sebou nějaké zkušenosti z modelingu? Láká tě tahle práce?

Modeling mě lákal už od malička, takže jsem se snažila různě zapojit do tohoto atraktivního světa. Musím však říct, že v poslední době je moje touha k modelingu mnohem intenzivnější. Nějaké zkušenosti s modelingem již mám, ale doufám, že díky této soutěži toho zažiji ještě více.

3. Nosíš ráda boty na podpatku nebo bez podpatku? A proč?

Abych to uvedla na pravou míru, tak já mám určitou slabost na boty, ať už jsou na podpatku nebo bez. Na takové ty běžné denní aktivity povětšinou nosím tenisky, jsou totiž pohodlné, stylové a dá se v nich vyřídit spousta věcí bez strachu, že si urvu podpatek:) Pokaždé se ale těším na to, až si nazuji některé ze své sbírky bot na podpatku, to je hned jiný pocit a při své výšce mi to dává možnost se konečně koukat ostatním i do očí :).

10 (1)4. Sleduješ módu a trendy?

Módu a trendy sleduji a sleduji je velmi ráda. Schovávám si i spoustu módních časopisů, hledám inspiraci na internetu, v televizi, ale i na ulici. Je to taková vášeň.

5. Jak bys popsala svůj styl oblékání? V čem se cítíš nejlépe?

Řekla bych, že mám různorodý styl. Mám ráda sportovní oblečení, ale spíše mne uvidíte v něčem slušnějším, elegantním, avšak pohodlném. Nejraději mám džíny, to je prostě klasika, nebo legíny a k tomu například obyčejnou bílou košili. Myslím, že to je stylové a přitom pohodlné.

6. Nakupuješ často? Kde nejčastěji a nejraději nakupuješ?

Nakupuji strašně ráda, vždy mne bavilo nakupování oblečení, doplňků, bot , ale čím jsem starší, tím více mne baví i obyčejné nakupování v potravinách a nebo si pořádně projít Ikeu.:) Nejraději nakupuji v obchodních domech, kde to máte vše pod jednou střechou. Nemám jen jediný konkrétní obchod, vždy se někde dá najít něco stylového, co mi udělá radost, ať už je to levné či dražší, i když butiku Guess málokdy odolám.

7. Čím si myslíš, že bys mohla diváky a porotu oslnit?

Zaujmout bych mohla svým vtipem a velkýma očima.:)


Děkujeme finalistkám za milé rozhovory. V příštích rozhovorech se můžete těšit na posledních 6 finalistek. Profil všech finalistek pak najdete na webu cs-miss.eu – http://www.cs-miss.eu/finalistky.