Každá žena chce na rande udělat dojem, o tom nemusí být sporu. Jsou mezi námi ženy, které jsou schopné strávit před šatníkem i dlouhé hodiny, jen aby se jim podařilo najít ty správné kombinace a odhalit kousky, které k sobě dokonale sedí. Jiné jsou naopak schopné vzít obchody útokem a utratit majlant za nové oblečení, ve kterém bude jejich rande v zimě perfektní.

A víte co? Ještě než se zahrabete ve svém šatníku, nebo s kreditkou v kapse vyrazíte na lov nového oblečení, udělejte si pár minut na přečtení našeho dnešního článku. Věříme, že pro vás bude příjemnou inspirací, co na sebe, když jdete na rande v zimě.

Dlouhý svetr

Pokud hledáte něco jednoduchého a přitom elegantního a slušivého, pak vsaďte na dlouhý svetr. K tomu si můžete obléknout buď legíny, nebo třeba silnější punčocháče. Na nohy pak stačí nasadit třeba vysoké kozačky nebo kotníkové botky a rázem máte outfit, ve kterém na pana dokonalého určitě uděláte dojem.

co-si-obleknout-na-rande-v-zime-01
co-si-obleknout-na-rande-v-zime-02

Kozačky nad kolena

Kozačky nad kolena jsou v tomto období doslova hitem, takže určitě nic nezkazíte, když do nich půjdete taky. Jejich velkou výhodou je fakt, že se dají nosit prakticky k čemukoli, ať už půjdete na rande v zimě v džínách, sukni nebo legínách. Jsou také úžasné v tom, že dokážou zalichotit každé postavě.

co-si-obleknout-na-rande-v-zime-04
co-si-obleknout-na-rande-v-zime-05

Pouzdrové šaty

Pakliže je vaším cílem vystrojit se trochu více nóbl, pak vám můžeme všemi deseti doporučit pouzdrové šaty. U těch si dejte pozor na vhodnou barvu, protože jsou to šaty, které přilehnou k tělu, což ale neznamená, že si je nemohou dovolit ženy s plnějšími křivkami. Chce to jen vědět, co vám sluší a v čem vypadáte dobře.

Foto: Pinterest.com, Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze