Opravdu neobvyklá kombinace a dost možná nenajdeme ve světě modelingu nikoho podobného. Třiadvacetiletá Pyper America je vskutku unikátní osobnost. Nejen, že dokázala prorazit na poli modelingu, ale slaví úspěch dokonce i jako rocková hvězda ve skupině The Atomics. Má také svérázný smysl pro humor.

Dětství a začátek kariéry Pyper America

Pyper pochází z Utahu, kde se v roce 1997 narodila rodičům se silným náboženským vyznáním. Už jen to samo o sobě byl první rozpor v životě hvězdy. Do rodiny vyznávající církev Ježíše Krista posledních dnů se narodila slečna, která už od svých prvních dní byla velice svérázná a se zálibou v tvrdé hudbě.

Svérázný hudební styl

Je sice mnohem méně známou stránkou této hvězdy, ale rozhodně stojí za zmínku. Pyper totiž hraje na celou řadu hudebních nástrojů a nejvíce ovládá basovou kytaru.

Na tu hraje i v kapele The Atomics, kde spolu s ní vystupují její sourozenci Lucky Blue Smith, Daisy Clementine Smith a Starlie Cheyenne Smith.

Její mladší bratr Lucky Blue Smith se zejména v dospívání věnoval rovněž modelingu.

Hvězdná kariéra modelky pro nejslavnější klienty

Pyper se rozhodla stát světoznámou modelkou. Ve svém portfoliu má pózování pro celou řadu časopisů a značek a zajímavostí je, že stejně jako její rodiče je oddaná křesťanské víře a odmítá tak zcela striktně jakékoliv obnažené pózování.

To ale nijak neovlivnilo zájem o služby krásné modelky a ta se tak může chlubit se spoluprací s takovými značkami jako Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Moschino či Calvin Klein.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments