Připravte svůj šatník a botník na jaro a léto 2022 a doplňte si do něj nové kousky

S příchodem jara a léta je načase obměnit svůj šatník i botník a obohatit se o nové kousky oblečení a investovat také do nových párů bot. Jaké kousky by ve vaší sbírce neměly chybět v letošní sezóně 2022? Máme pro vás několik tipů!

Bez tenisek v pastelových barvách se v létě neobejdete

Absolutním must-have pro letošní jarní a letní sezónu jsou tenisky, které se dají nosit úplně ke všemu. Kromě toho, že jsou pohodlné a dají se nosit celý den, musí splňovat také požadavky týkající se jejich vzhledu. Létu budou kralovat jemné pastelové barvy. Ideálním párem tenisek jsou proto například modely Adidas Gazelle. Ty existují již přes 30 let, ale díky neustálým inovacím se stále drží v žebříčku oblíbenosti velmi vysoko. Jsou vyrobeny z kvalitní kůže, takže vám vydrží několik sezón.

Oversized kalhoty, široké nohavice a bokovky jsou opět v kurzu

Kromě tenisek by se ve vašem letním šatníku měly objevit také kalhoty se širokými nohavicemi. Oversized kalhoty totiž jen tak nikam nezmizí. Podobně jako v případě tenisek preferujte jemné pastelové odstíny. Aby bylo nošení oversized kalhot příjemné i během horkých a slunečních dní, vsaďte na přírodní materiály. Pokud se vám stýská také po bokových kalhotách, i ty oslavily letos svůj návrat. Zkombinujte oba tyto trendy a pořiďte si do svého šatníku oversized bokové kalhoty s širokými nohavicemi. Budete díky tomu považování za módní ikony.

Je libo mini? Ultra krátké sukně slaví návrat

Doba, které kralovaly minisukně se vrací zpět. Ale co dříve bylo odvážné, je nyní považováno za běžné. Proto se můžete setkat nejenom s minisukněmi, ale také s minikraťasy. Aby bylo vaše letní opálení viditelné, ukažte tolik kůže, na kolik si troufáte. K minisukním a kraťasům volte opět topy v jemných pastelových barvách.

Vyrazte do svého oblíbeného butiku a navštivte kvalitní e-shop s teniskami

Za nákupem oblečení vyrazte do svých oblíbených prodejen a butiků, ale pro nákup vhodných tenisek navštivte e-shop ftshp, kde si budete moci vybrat ze stovek modelů tenisek, co mají jedno společné: pochází od celosvětově uznávaných značek. Díky tomu si můžete nakoupit kvalitní pár tenisek, který vám bude dělat společnost několik let.

Jak jste si jistě všimli, letošní jaro a léto se dá shrnout dvěma slovy: pastelové barvy. Ty se budou vyskytovat totiž úplně na všem. Pořiďte si v těchto jemných odstínech kvalitní a pohodlné tenisky, oversized kalhoty a také topy, které sladíte s minisukněmi či minikraťasy. Chybí-li vám doma pár bokových kalhot, těšte se na jejich nabídku v každém obchodě s oblečením. Společně s minisukněmi totiž letos slaví svůj triumfální návrat. Jarní a letní sezóna přímo vybízí k pořízení nových kousků do šatníku a botníku, tak se tomuto nutkání nebraňte a vyrazte vstříc nákupním centrům.