Pokud ještě neznáte španělskou značku Desigual, nastal asi nejvyšší čas jí trošku poznat. Zvláště teď – před Vánoci.

Značka Desigual přišla na svět v roce 1984 a jejím zakladatelem je švýcarský návrhář Thomas Meyer. Samotné slovo „desigual“ znamená v překladu „nestejný“. S trochou fantazie se z názvu Desigual dá snadno charakterizovat, že značka si velice zakládá na „nestejnosti“ nebo-li originalitě. Desigual pracuje s barvami neskutečně odvážně (možná na někoho skoro až i moc odvážně).

V posledních letech se můžeme setkat s neustále rostoucí konkurencí, která Desigual úspěšně či méně úspěšně kopíruje. Nelze se tomu divit, Desigual je v posledních letech obrovkým hitem nejen v zahraničí, ale i v poněkud zašedlých českých luzích a hájích.

Když jsme na začátku té zimy, nebylo by od věci si trošku představit některé kousky, které značka Desigual nabízí. Podívejte se na nabídku zajímavých zimních kabátů.

desigual-kabat-cautivas-cernydesigual-kabat-mariandesigual-kabat-morning-repdesigual-kabat-sara-bordovy


A pokud jste si některý zimní kabát od Desigual již zakoupili, určitě Vás neurazí ani zímní bundy nebo trendy sáčka.

desigual-sako-soft-cerne desigual-sako-rojo desigual-sako-irina desigual-bunda-videmode


Co je tedy podle Vás lepší? Brodit se zimou v nudných a fádních černých kabátech nebo zkusit trošku něco výstředního? Oživit si trošku tu módní nudu, kterou v Čechách máme stále ještě silně zažitou?

Typ: Doporučujeme zakoupit kabáty i další zboží značky Desigual u oficiálního českého distributora značky Desigual –www.different.cz.

Diskuze

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments