Oblíbený módní řetězec Primark, který proslul velice nízkými cenami, díky kterým se stal populárním i v České republice i přes to, že v ČR doposud žádná kamenná prodejna Primark nebyla, konečně otevírá své kamenné pobočky také u nás a to v Praze a zanedlouho i v Brně!

Primark Praha, Václavské Náměstí – info v kostce:

Kdy otevře Primark v Praze? ✔️

Pražský Primark otevře své dveře zákazníkům poprvé ve čtvrtek 17. června 2021 v 9 hodin

Kde v Praze sídlí Primark? 🗺️

Primark sídlí na Václavském Náměstí v budově Flow Building, která se nachází na rohu s Opletalovo ulicí. Adresa: Primark Václavské náměstí 47, 110 00 Nové Město, Praha.

Jaká je otevírací doba Primarku v Praze? 🕒

Otevírací doba pražského Primarku zatím není známa. Dá se ovšem předpokládat, že se nebude výrazně lišit od otevírací doby poboček v okolních zemí. Více informací o otevírací době lze nalézt také na oficiálních stránkách.

Jaký sortiment lze v pražském Primarku zakoupit? 👗

Pražský Primark nabídne českým zákazníkům dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, domácí potřeby, obuv, dále oblečení na spaní neb také kosmetiku a přípravky pro péči o pleť.

Češi byli doposud zvyklí hojně vyrážet na nákupy do Vídně, Drážďan, Lipska a do dalších měst v Německu a Rakousku, kde již Primark dlouhá léta působí. Do těchto měst a zemí se dokonce pořádaly speciální zájezdy. Tomu už pravděpodobně bude konec, jelikož na první a dokonce i na druhý Primark obchodní dům se budeme moct těšit i v ČR.

Původně Irský řetězec Primark působí na trhu od roku 1969. Dle Wikipedie zaměstnává okolo 70000 lidí ve více než 396 prodejních místech po celém světě.

Primark sídlí v Praze na Václavském Náměstí

Původní termín otevření pražského Primarku byl plánován na květen 2020, vzhledem ke koronakrizi však není překvapením, že tento termín vzal za své. Otevření pražského Primarku bylo očekáváno koncem roku 2020, nicméně ani tento termín Primark nestihl.

Nyní je již definitivně potvrzený termín otevření jako pravděpodobný termín otevření pražského Primarku 17. června 2021 v 9:00. Nová pražská prodejna se otevře jako v pořadí 396. obchod.

Maciej Podwojski, oblastní manažer pro Polsko, Slovinsko a Českou republiku uvedl:

„Jsme potěšeni, že můžeme zákazníkům v Praze nabídnout proslulou módu a ceny Primarku, a nemohli bychom si pro náš první obchod v České republice přát lepší lokalitu než na ikonickém Václavském náměstí. Pro společnost se jedná o důležitý nový trh, jelikož pokračujeme v expanzi po střední a východní Evropě. Těšíme se až otevřeme dveře naší nové prodejny, protože víme, že si zákazníci zamilují naše nové módní trendy z kolekce jaro / léto, stejně jako dostupné produkty pro každodenní nošení.“

Pražský Primark najdeme v honosné budově Flow Building

Flow Building na pražském Václavském Náměstí bude mimo jiné i sídlem Primarku. Budova, která se původně jmenovala Květinový dům, je již úspěšně zkolaudovaná. Kancelářské prostory horních pater budovy už nyní užívají první nájemníci, spodní patra, v nichž budou pro značku Primark vyčleněny rovnou 3 poschodí, pak budou k dispozici právě od podzimu 2020, kdy se chystá slavnostní otevření prvního Primarku v Praze a v České republice vůbec.

Veškeré obchodní prostory Flow Building má v pronájmu pouze a jen Primark. Pro Primark tak bude k dispozici 4600 metrů čtverečních prodejní plochy na třech podlažích.

  • Ulice: Opletalova a Václavské náměstí
  • Adresa: Václavské náměstí 47, Praha, Česko

Foto: TheFlowBuilding.cz, Shutterstock.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

[…] si také: Primark bude v Praze! Kdy bude otevírat oblíbený řetězec s levnou […]

[…] Tip: Primark chystá otevření své první pobočky v České republice! Kdy otevře Primark v Praze? […]