Módní doplňky s praktickou funkcí milujeme všichni. Titul „král“ v této disciplíně jednoznačně náleží klasickým náramkovým hodinkám. V dnešním článku se zaměříme na legendární českou značku luxusních hodinek Preciosa.

Spojením dvou tradičních českých značek Prim a Preciosa vznikl klenot, který ozdobí každou ženu.“

PURITY ADARA ROSE 1

O značce Preciosa jsme poprvé mohli slyšet již v roce 1915, za oficiální datum vzniku je však považován až rok 1948. Společnost Preciosa se od počátku své působnosti věnovala sklářství a nutno podotknout, že velmi úspěšně. Česká republika je díky světoznámému českému křišťálu proslavena široko daleko.

Spojením špičkového českého křišťálu s hodinářskou firmou Prim, která se pyšní propracovanou technologií výroby a dílenským zpracováním, nemohlo vzniknout nic lepšího než luxusní kolekce náramkových hodinek Preciosa – hodinky, které kombinují svůj design s krystaly Preciosa.

V první kolekci se fanoušci luxusních hodinek v kombinaci s proslulým českým křišťálem mohli setkat s dodnes oblíbenými PRIM Crystal Time a PRIM Onyx, které oslnily i v zahraničí.

V současné době kolekce hodinek Preciosa čítá pět modelových řad: Modern, Purity, Charm, Amenity a Rose. Každá z modelových řad je navíc ještě rozvrstvena do několika barevných variant.

Preciosa Modern

MODERN BUTTERFLY

Hlavní motiv hodinek z kolekce Preciosa Modern je speciálně broušené křišťálové okruží. Vysoce kvalitní minerální sklíčko je samozřejmě odolné proti poškrábání. Kvalitní kožený řemínek pak dotváří celkový dojem a přispívá k dokonalému elegantnímu vzhledu.

Preciosa Purity

Purity

Hodinky z kolekce Preciosa Purity jsou tvořeny leštěnou ušlechtilou ocelí v kombinaci s keramickými prvky, které jsou nepoškrabatelné. Keramika díky svým vlastnostem snese obrovská zatížení, jedná o extrémně tvrdý materiál. Hodinky z kolekce Preciosa Purity jsou vhodné i na každodenní nošení. Díky prvotřídnímu zpracování nehrozí opotřebení.

Preciosa Charm

Charm Shaula Black

Moderní vzorovaný číselník s perleťovým nádechem je v kolekci hodinek Preciosa Charm rafinovaně zkombinován s netradičním pouzdrem s kubicovou zirkonií. Hodinky Preciosa Charm jsou tvořené v několika barevných kombinacích: bílo-stříbrná a černá nebo měděná hnědá a zlato-růžová.

Preciosa Amenity

AMENITY SIRIUS 1

Hodinky z kolekce Preciosa Amenity Sirius jsou tvořeny nápaditě provedenými chronografy, které tak působí jako hlavní designové lákadlo tohoto typu hodinek. Za zmínku také stojí moderní vzorovaný řemínek, který je vytvořen z antialergenního silikonu.

Preciosa Rose

Hodinky Preciosa Rose jsou tvořeny designově velmi povedenou a nadčasovou kombinací růžovo-zlaté barvy. Hodinky z této kolekce jsou tvořeny prvotřídním českým křišťálem se špičkově zpracovaným výbrusem. Minerální sklo odolné proti poškrábání skrývá číselník osazený reliéfními indexy s kubickou zirkonií.

Nakupujte luxusní dámské hodinky u prověřených prodejců

Máte-li zájem o koupi dámských hodinek, které jsou synonymem opravdového luxusu, sáhněte po prověřených značkách, u nichž nemusíte mít pochybnosti ohledně kvality. Sázka na značku Preciosa, která velmi důmyslně kombinuje české křišťály s kvalitní a tradiční českou hodinářskou výrobou, je sázka na jistotu.

Nakupujte na Eshop.Preciosa-Hodinky.cz.