Revoluce v módě jsou vcelku běžné, protože zvláště my, ženy, se necháváme okouzlit a velmi často neodoláme aktuálním trendům. A jaký převrat se stal letos? Můžeme jej nazvat silikonovou revolucí. Plastové a silikonové doplňky jsou v poslední době nejžhavějším tématem.

sili

Nemáme tedy na mysli pouze silikonová prsa, ale silikonové módní produkty v podobě kabelek, šperků nebo bot. Tento materiál má kromě super originálního vzhledu také mnoho dalších výhod.

Plastové a silikonové produkty právě zažívají obrovský boom. Za takový úspěch může bez pochyb netradiční design, pohodlí, odolnost materiálu a hlavně nízká hmotnost. Skvělou zprávou je, že ze speciálních plastů se teď vyrábí opravdu luxusně vypadající kousky. Představíme vám několik inovativních módních značek, které své produkty vyrábějí právě z tohoto materiálu. Je to Melissa, Mel, Crocs, O Bag a Ops!Objects.

Voňavé boty Melissa

Plastové boty Melissa jsou vyrobeny ze speciálního materiálu Melflex, který má tato značka patentovaný. Materiál je měkký, lehce udržovatelný a přizpůsobitelný. Specifikem těchto boty je ojedinělá žvýkačková vůně. Snad každý módní nadšenec, který má s Melissou zkušenosti, vyzkoušel jejich pohodlí, přivoněl a zamiloval se.

Boty Melissa. Zdroj: different.cz

Boty Melissa. Zdroj: different.cz

Boty Mel

Plastové boty Mel jsou mladší sestrou Melissy, proto je také oficiální název této značky ,,Mel by Melissa“. Boty Mel jsou rovněž vyrobeny ze speciálního materiálu Melflex. Hlavním rozdílem mezi oběma značkami je myšlenka vytvoření jednodušší a levnější řady plastových bot. A také neprodávat Melissu a Mel na jednom místě.

Boty Mel. Zdroj: Botymel.cz

Boty Mel. Zdroj: Botymel.cz

Baleríny Crocs

Značka Crocs představuje produkty vyrobené z kvalitního plastového materiálu Croslite, který se skvěle přizpůsobí noze, je pružný, antibakteriální a eliminuje pach. V naší zemi jsou bohužel známé jen ty nehezké boty ve tvaru „dřeváků“. Značka Crocs ale vyrábí i další skvělé boty.

Boty Crocs. Zdroj: Different.cz

Boty Crocs. Zdroj: Different.cz

Kabelky O Bag

O Bag je revoluční značkou, která představuje inovativní kabelky, vyrobené ze speciálního matného plastu. Velkou vychytávkou této značky je, že se každý může vžít do role módního designera a sestavit si tak svojí vysněnou. Kabelka O Bag se skládá z těla, šroubovacích držadel a vnitřní plátěné tašky, kterou si můžete nakombinovat podle svých představ a velmi jednoduchou a praktickou manipulací sestavit během několika vteřin. I když je kabelka vyrobena ze silikonu, její vzhled je opravdu luxusní. Je velmi jednoduše udržovatelná a praktická.

Kabelka O Bag. Zdroj: Different.cz

Kabelka O Bag. Zdroj: Different.cz

Ops!Objects

Značka Ops!Objects pochází ze slunné Itálie a představuje originální módní šperky a doplňky ve všech možných barvách v kombinacích s diamantovými kamínky, kovovými doplňky a například i komiksovými motivy. Zvláštností doplňků OPS!Objects je netradiční vanilková vůně a neotřepaný design. Designové plastové módní doplňky jsou zkrátka módní vychytávkou, které neodoláte.

Náramek Ops!Objects. Zdroj: Different.cz

Náramek Ops!Objects. Zdroj: Different.cz