Že jsou to ale ponožky rozmanitý kousek oblečení, nemyslíte? Zatímco běžně na sebe kdovíjak kolik pozornosti nestáhnou, jindy, zrovna když to potřebujeme nejméně, je pozornosti až příliš. Ano mluvíme o chvílích, kdy si ráno ve spěchu natáhneme buď ponožku každou jinou nebo ještě hůře ponožku děravou. Jak tuhle nevyrovnanost napravit? Třeba tím, že zajistíte, že od teď už na sebe vaše ponožky budou pozornost stahovat pořád.

Ponožky s monogramem jen tak někdo nemá, může je mít ale úplně každý!

Můžete jich mít v šuplíku šatní skříně hned několik, abyste omezili nutnost jejich praní. Můžete mít ponožky více či méně oblíbené. Přesto si myslíme, že všechny půjdou stranou, když si pro sebe objednáte nebo dostanete ponožky s monogramem. Počáteční písmena vašeho jména a příjmení na kotníkové části ponožky jim totiž dodají ten správný šmrnc, punc dokonalosti. Luxus jim zase zajistí dokonalý materiál – bavlna z České republiky a ještě lepší zpracování – to mimochodem probíhá také u nás.

Takže tu máme jedny, co jedny hned pět párů velice luxusních českých ponožek, které vyrobily české ručičky a velmi pravděpodobně je budou nosit i české nožičky. Ale i ty zahraniční, však proč ne! Tohle všechno, s ručně vyšitým monogramem navrch povyšuje obyčejnou ponožku na ponožku neobyčejnou – na ponožku s monogramem, kterou budete ladit s vašimi nejlepšími outfity.

Jak se ponožky s monogramem nosí?

Pokud k balení pěti párů stylových ponožek s monogramem čekáte i nějaký návod na to, jak je nosit, nejspíš vás zklameme. Žádný specifický návod na jejich nošení neexistuje, snad jen…

Snad jen skutečnost, že nosit je můžete poněkud okázaleji, v šatnách a převlékárnách vám může vaše převlékání trvat o něco déle a nejspíš i všichni členové rodiny vám omluví skutečnost, že budete doma nějaký ten čas chodit v ponožkách. Jen v ponožkách. Ze všeho nejdůležitější je ale vybrat takový typ ponožek, který vám bude sedět nejlépe.


Tak jste připraveni kráčet světem v ponožce s monogramem?


www.ponozkysmonogramem.cz


 

Načítání...

Diskuze