Crossbody kabelky vládnou světu. Jsou stylové, praktické a pohodlně se nosí – zkrátka ideální společnice, ať už si chcete vyrazit na nákupy, s kamarádkou na kafčo nebo s přítelem na romantickou procházku ve dvou. Svými rozměry jsou sice menší, ale na kráse jim to neubírá. Ba spíše naopak. 

Jaké crossbody kabelky jsou aktuálně trendy?

Pokud stejně jako já preferujete crossbody kousky, pak se s vámi ráda podělím o ty, které mě mezi aktuálními modely zaujaly nejvíce. Tak schválně: která z nich nadchne právě vás?

Extravagantní

Na klasiku vás neužije? Chcete vybočit z řady? Strhnout pozornost svým směrem? Tak hurá do toho, a proč ne třeba s pomocí netradiční a klidně i extravagantní crossbody kabelkou? Jestliže chcete udělat dojem, upozornit na sebe a klidně i donutit muže či ženy se za vámi obdivně otočit, vyjděte si do ulic třeba s podobným kouskem, jako je tento!

Romantická

Pokud patříte mezi romantické duše, určitě dáváte přednost jemným barvám, něžnému designu a jednoduché eleganci. Co byste řekly třeba na tenhle model? Krásná starorůžová barva a elegantní vzhled je přesně to, co polaská na dušičce každou romantičku.

Praktická

Praktická žena nedá dopustit na úložný prostor, protože moc dobře ví, že ať už vyrazí kamkoli, chce mít po ruce to nejdůležitější a všechny tyhle věci je potřeba někam uložit. Kam? No jasně, do crossbody kabelky ve tvaru vaku, které jsou teď stále oblíbenější. Mě třeba zaujal tenhle modrý kousek s hnědými detaily a roztomilou třásní. Takové krásce bych asi neodolala.

Přírodní

Kdo tíhne k přírodě a není mu lhostejné, jak se s ní zachází, tomu by se mohla líbit slaměná crossbody kabelka, která sice není nejprostornější, ale co se designu týče, rozhodně vám má co nabídnout. S takovou krasavicí si umím představit vyrazit někde k vodě nebo třeba na letní festival. Co vy na to?

Elegantní

Co se crossbody kabelek týče, na své si přijdou i elegantní ženy a dívky, kterým záleží na dokonalém outfitu, jež ladí do posledního detailu. Když chcete být za dámu, potřebujete mít po svém boku takovou kabelku, která vás bude doplňovat a zároveň vystihovat. A podle mě to tahle princezna dokáže na jedničku!

Foto: Pixabay.com, ZOOT, BIBLOO.