Pohodlně a zároveň stylově? Jde to, stačí obléct tepláky!

Milujete pohodlí a nesnášíte, když vás něco táhne, škrtí a tlačí? Vždy jste si říkaly, že byste chtěly strávit celý den v teplácích? Vše je možné a chodit celý den v teplácích taky. Pojďme se společně podívat, jak se obléct a vypadat přitom pořád stylově!

Cestování

Jsou tady letní prázdniny a všichni cestujeme, co to jde. Často se nevyhneme ani letecké dopravě, kde nás čeká silná klimatizace, ze které může být až pořádná zima. Při cestování se chceme přirozeně cítit pohodlně, navíc pokud cestování zabere více než 5 hodin, nepohodlné oblečení dokáže cestu pěkně znepříjemnit.

Černou nic nezkazíte

Že se černá hodí ke všemu dávno všichni víme. Ale věděly jste, že můžete černé jednoduché tepláky kombinovat například s halenkou a elegantním batůžkem? Je to pohodlná, ale zároveň stylová kombinace, která nikoho neurazí a pokud si pořídíte lněné tepláky, můžete v nich chodit do práce i v tom největším horku.

Džínová nebo kožená bunda

Pokud chodíte do práce brzy ráno a vracíte se pozdě večer, kdy už není takové teplo, je dobré vzít si lehkou bundu. K teplákům se džínová nebo kožená bunda náramně hodí a pokud k této kombinaci zvolíte podpatky, všichni vám padnou k nohám!

Nespočet variant

Tepláků je nespočet variant, barev a střihů. Každý si vybere ty své a není snad kousek, který by se nedal kombinovat. Vybrat si můžete od těch vyloženě sportovních značek, jako je Adidas nebo Nike, ve kterých se sice předpokládá, že se bude sportovat, ale s vhodným výběrem bot a kabelky není těžké vytvořit elegantní, ale zároveň ležérní outfit.

Vybrat si také můžete od luxusnějších značek, jako je Gucci, Karl Lagerfeld a podobně, které pravděpodobně nejsou určeny na sportování. S trochou fantazie, se dají vytvořit outfity přesně takové, jaké nosí slavné celebrity.

Stačí nazout podpatky

Máte všechny kousky dokonale sladěné, ale pořád tomu něco chybí? Zkuste si obout podpatky a uvidíte tu změnu. Obecně to platí u jakéhokoliv outfitu. Připadáte si moc ležérně, ale potřebujete vypadat elegantně? Vezměte si podpatky a budete koukat, jak se váš outfit náhle změní.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.