Parné letní období velí našemu šatníku jasně – nejlepší je obléknout lehké a vzdušné šaty. Mnoho žen se jim bohužel brání, což je škoda, protože jsou vhodné pro štíhlé dámy i baculky. Jen musíte vědět, jaký model si zvolit a samozřejmě je dobré znát, co je právě v kurzu!

Návrat sedmdesátých let

Když se podívají mladé dívky do šatníku svým maminkám, zjistí, že se móda neustále vrací. Ani v letošním roce tomu nebude jinak. Letní šaty ve stylu sedmdesátek jsou tady! Vzdušné kousky dlouhé až po kotníky s volány a nabranými rukávy nemají jedinou chybičku. Pokud jsou osvěženy páskem či vestičkou, můžete v nich vyrazit i na mejdan. Mohou být bílé, vzorované, s květinovým či batikovaným motivem.

 

Retro je zpět

Máte dojem, že na ulicích vidíte dámy oděné v lehkých šatičkách vypadající jako modely, které nosí slečny z milostných telenovel? Ano, je to tak. Květované, puntíkové i proužkové. Jedno však mají společné. A to je vzdušnost a jednoduchost. Na scénu se dostávají i letní šaty v retro duchu. Zemité odstíny, větší vzorování a odvážné střihy padnou každé postavě. Vintage styl je nesmrtelný. Ženy se mohou více odhalit a také zakrýt nechtěné nedostatky.

 

Nejen pro princezny

Snad každá žena by chtěla vypadat jako princezna z pohádky. Stačí si obléknout jemné volné letní šaty s balonovými rukávy. Nesmí scházet empírový střih, florální vzory a elegantní pastelové tóny. Tyto šaty využijete zejména do práce a v honosnějším duchu na významnou společenskou událost. Naopak letní modely s puntíky na tmavším podkladu se hodí pro každodenní nošení. A opět jsme u retra. Kostičky a proužky jsou u žen oblíbené! Jen letos nefrčí silná ramínka, nýbrž kratičké rukávy a menší výstřihy. Žhavým tipem jsou sexy dámské kousky s exotickými listy, samozřejmě nemusí být vyrobeny jen z lesklého materiálu. Milé dámy, ať už si obléknete cokoliv, musíte se v tom cítit pohodlně a přitažlivě!

 

Foto: Answear.cz.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments