Plisované sukně byly nezapomenutelným a nepřehlédnutelným trendem sedmdesátých let. Poté se na nějakou dobu stáhly do ústraní a světu tak zmizely z očí. Nyní se ve velkém stylu vrací na přední módní příčky a své čestné místo si zajišťují i v našich šatních skříních.

Plisované sukně, aneb typické záhyby okouzlily svět!

Když se řekne plisované sukně, většina z vás si určitě vybaví ony pověstné záhyby na látce, kterou jsou pro tento trend typické. Když se vrátíme o několik let zpátky v čase, musíme chtě nechtě vyzdvihnout jejich popularitu, které v sedmdesátých letech tyhle sukně dosahovaly – nosily je snad všechny ženy a skutečnost se měla tak, že sukně se záhyby byly považovány za něco maximálně moderního a trendy.

I když se v posledních letech držely spíše stranou, rozhodně se na ně tak úplně nezapomnělo. Dnes je ta správná chvíle umožnit plisovaným sukním ve velkém comebacku a to nejen na přehlídková mola nebo pulty obchodních domů, ale i do našich šatních skříní a srdcí!

Dají se nosit i na podzim?

Jednoznačně ano! Hoďme za hlavu velmi časté předsudky, že sukně patří jen letním měsícům a otevřeme se představám, že si jejich přítomnost můžeme užívat i v tomto ročním období, které nám aktuálně panuje a které nad námi drží kralující žezlo.

S mikinou je to prostě ono

Plisovaná sukně a mikina – inu tahle dvojice si musí získat i vás, o tom jsme přesvědčeni! Kdy jindy nosit trendy mikinu, nežli právě teď na podzim a s čím jí zkombinovat, nežli právě s plisovanou sukní. Za nás je tohle top kombinace, kterou v případě, kdy si pod sukni natáhnete hřejivější punčocháče, unosíte klidně až do zimy. O tom nemusí být sporu!

plisovane-sukne-uz-se-zase-nosi-03
plisovane-sukne-uz-se-zase-nosi-04

Žhavé podzimní barvičky

Co se plisovaných sukní týče, jestliže v nich chcete vyrazit do ulic zalitých podzimním sluncem, měli byste vsadit na takové barvy, které jsou v tomto období nejvíce trendy. Všemi deseti vám můžeme doporučit například vínovou, zemitě zelenou, okrovou nebo třeba hnědou. To jsou odstíny, které vypadají moc pěkně a k podzimu prostě tak nějak patří.

plisovane-sukne-uz-se-zase-nosi-05
plisovane-sukne-uz-se-zase-nosi-06

Kožená bundička dodá sukni šmrnc

Zatímco sukně zdobená záhyby působí spíše něžně a žensky, kožená bunda je naopak velmi trendy a danému outfitu dodá ten správný šmrnc. Jen si představte ten kontrast, který vykouzlíte, zkombinujete-li něžnou lehkou plisovanou sukni s trochu rebelskou koženou bundičkou do pasu. I vy musíte uznat, že sázka na tuhle dvojici musí být jedině výherní!

plisovane-sukne-uz-se-zase-nosi-07
plisovane-sukne-uz-se-zase-nosi-08

Ve spojení s romantickou blůzkou působí romanticky

Na závěr ještě poslední tip a tím je kombinace plisované sukně a romantické blůzky, což je dvojice, která zaručeně osloví každou romantickou duši a neodolají jí ani ženy, které rády působí něžně a tak, že v mužích vyvolávají ochranitelské pudy.

plisovane-sukne-uz-se-zase-nosi-09
plisovane-sukne-uz-se-zase-nosi-10

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Visitor Rating: 5 Stars