Také už vyhlížíte normální život? Všichni se zajisté těšíme na to, až zkrátíme kalhoty a sukně a vyrazíme ven – do města, mezi lidi či třeba na párty v něčem, co je in. Letošní jaro přišlo se zajímavým trendem, který kombinuje zimní prvky s těmi letními. Je to pletená móda!

Foto: Depositphotos

Pletená móda je velkým hitem

Všichni nyní toužíme po něčem teplém a zároveň pohodlném. To je dáno z části i tím, že většinu času trávíme doma, ale z části za to může i aktuální roční období. Zima prostě taková je a nastupující jaro jakbysmet.

Loni bylo pletené oblečení velkým hitem a letos v nastoleném trendu pokračujeme. Určitě jste se setkali (nebo jste si možná sami koupili) pletený cardigan, kalhoty, topy nebo šaty. Pletená móda je zkrátka osvěžující trend, se kterým v covidové i snad blížící se post-covidové době zabodujete.

Foto: Depositphotos

S pleteným topem přišla minulý rok jako první Katie Holmes. Nyní se na internetu objevil další trend – pletené kraťasy. Označení kraťasy může být trochu nepřesné. Připomínají totiž pletené cyklistické šortky nebo krátké podvlíkačky. Také si říkáte, co je to za zvláštní trend?

Nový trend se chytá díky influencerům

Věřte, že nejste sami, kdo si tímto trendem od začátku nebyl tak docela jistý. Přeci jen tyto kraťasy vypadají tak, jak vypadají. Influenceři ale pletené šortky propagují na sociálních sítích hlava nehlava, a tak se popularita tohoto kousku zvyšuje.

Pokud je šikovně sladíte, vytvoříte luxusně vypadající outfit, ve kterém vás okolí rozhodně nepřehlédne. Pletené kraťasy kombinujte dohromady s jinými pletenými kousky a nezapomeňte také na originálními doplňky, které outfitu dodají šmrnc. Řeč je například o doplňcích ve zlaté, které neformálně působící pletenou módu povyšují na novou úroveň. Minimalistické kabelky jsou také příjemným zpestřením těchto kousků.

Překvapující nicméně je, že dámy jsou na fotografiích na IG bez jakýchkoli punčoch nebo čehokoliv, co by nohy udržovalo v teple. Je tento trend opravdu vhodný i na ven? Možná do teplejších krajin. V Čechách by se určitě vyplatilo pořídit něco pod šortky. Třeba pěkné pletené punčošky.

Co na tento nový trend říkáte vy? Půjdete do toho?

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments