Proč plastové boty? Protože jsou stylové, trendy, pohodlné a snadno omyvatelné! Protože jsou originální, přizpůsobivé, lehké a měkké! Protože se nosily, nosí a nosit budou! Trend plastových bot neodmyslitelně patří ke každé jarní i letní sezóně. Výhodou je, že je tento trend natolik oblíbený a proto není nouze v každém módním butiku ulovit ty své.

Když se řekne “plastové boty” asi si všichni vybavíte klasické plážové nepohodlné, řezavé žabky. My vás ale vyvedeme z omylu. Plastové jsou třeba sandálky, baleríny, boty na klínku, boty na podpatku, holínky nebo pantofle, ba dokonce i tenisky. Výhodou plastových bot je to, že jsou ekologické, přizpůsobí se noze, jsou snadno omyvatelné, měkké a lehké.

K jakým outfitům můžete plastové boty nosit? Je to snadné. Ke všem. Pokud zvolíte elegantní outfit – šaty, sukně nebo kraťásky, obujte k nim elegantní tvar bot – baleríny, pantofle, sandálky, nebo boty na klínku.

Ke sportovnějším outfitům můžete obout třeba plastové tenisky nebo sliponky, tím rozhodně nikdy nic nezkazíte. Můžete to ale také prohodit, k šatům obout třeba tenisky a k džínám baleríny, zkrátka fantazii se meze rozhodně nekladou.

Skvělé je, že k plastovým botám můžete doladit také plastové kabelky, které zejména v posledních svou letech zasáhly české módní luhy a háje naprosto zásadním způsobem.

Plastové módní doplňky jsou sice z “plastu” – ale na nic si nehrají. Nepředstírají “jiný” materiál, nehrají si na imitaci kůže nebo jiných přírodních materiálů. Navíc – z plastových materiálů mohou být vyrobeny velmi kvalitní produkty, proto není potřeba mít jakékoliv předsudky před módními doplňky z plastových materiálů.

Foto: Pinterest.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Visitor Rating: 1 Stars