Není pravdou, že zrak spadající na pozadí, v létě láká jen pány. I ženy milují, když má muž sexy zadek v kalhotách. Jak to ale udělat v létě a neuhořet v jeansech? Řešením jsou kraťasy!

Přichází teplo, zkracujeme délku oblečení!

V létě nosit kalhoty není ani praktické, ani pohodlné. Takže s přicházejícím teplem se i pánové začínají dívat po něčem kratším do svých šatníků. Určitě víte, co mám na mysli. Ano, sukně to není, jedná se o kraťasy.

Všichni známe klasické kraťasy ze šustivého materiálu. Ty jsou dle mého názoru dobré spíše na koupání. Úplně nejhorší věcí pak je, když nosíte ty samé kraťasy jak ve volném čase, tak do vody. Tomu se, pokud možno, vyvarujte!

Horký favorit na sexy zadek, nejen v riflích!

Za mě a určitě i za spoustu dalších žen, jsou horkým favoritem teplákové kraťasy. Je to varianta, jak se chlap může cítit pohodlně a přitom být hezky oblečený. Kraťasy většinou i perfektně obepínají pozadí, takže u žen sklízí velký úspěch. Ano, i my ženy se rády díváme klukům na zadek!

Nedbalá elegance

Díky tomu, že jsou kraťasy z teplákového materiálu, hodí se jak k obyčejnému tílku na pláž, tak k tričku s límečkem na večerní letní párty.

Navíc mají praktický a „šik“ střih. Nejsou to kraťasy s dlouhým střihem, takže v nich není zbytečné horko. Ale ani nejde o kraťasy s podivným „mini“ střihem. Jejich délka je akorátní a končí kousek nad koleny. Tak by to u mužů mělo být, aby střih nevyvolával dojem velkého zděděného oblečení, či hanlivost nad příliš krátkým střihem.

Je to, dle mého názoru, tzv. univerzálním kouskem oblečení, který využijí i ti, kteří módě moc nevěnují pozornost a stačí jim pár věcí v šatníku.

Můj tip

Tip na takové kraťasy najdete ZDE, a navíc při registraci obdržíte slevu na nákup!

Materiál je ze 100% bavlny, takže se v nich budete cítit jako v bavlnce!

Pánové užijte si jejich pohodlné nošení a zájem žen, který vám tyto kraťasy přinesou.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze