Není žádná žena, která by neznala módní trend jménem Pandora. Především v období Vánoc nastává před obchody této značky hotové šílenství, protože všichni chtějí darovat přívěsky Pandora. Proč je ale Pandora tak oblíbená? V čem tkví tajemství jejího úspěchu?

Celý svět chce Pandoru

Společnost Pandora vznikla v roce 1982  v Kodani. Šperky této značky jsou velice precizní, jelikož jsou šperky kvalitní a ručně dokončované. Třešničkou na dortu je přístupná cena, vzhledem ke kvalitě Pandory, je cena velmi přijatelná. Přesto, že sídlo firmy je v Kodani, šperky Pandora se vyrábí v Thajsku, kde celkové náklady na výrobu šperků snižuje levná pracovní síla a tím firmě roste zisk.

Každý přívěsek nějaká vzpomínka

Musím se přiznat, že i já jsem donedávna patřila mezi odpůrce Pandory. Nelíbilo se mi, že náramek Pandora vlastní každá druhá žena, čímž se z originality stává všední kousek, který potkáte na každém rohu. Proč si tedy pořídit Pandoru? Jednotlivé přívěsky zachycují nezapomenutelné okamžiky, na které budete vždy rády vzpomínat. Až bude váš Pandora náramek posetý různými typy přívěsky, budete nosit každý den na ruce celý svůj život. Navíc, je to mnohem levnější a také jednodušší, než si jako vzpomínku na nějakou životní událost pořídit tetování.

Pandora se daruje, ne kupuje

Mnoho žen zapomíná, že Pandora byla založená především proto, aby udělala radost. Všechny šperky Pandora dostanete v krásné dárkové krabičce v originální malé tašce, protože Pandora se daruje, ne kupuje.

Tip: Pokud jste členkou klubu Pandora, na jejich oficiálních stránkách si můžete vytvořit wish list, který můžete nasdílet s vašimi blízkými.

Pár (ne)zajímavých čísel

  • Pandora se prodává se více než 100 zemích, na 6 kontinentech.
  • Přívěsky můžete zakoupit ve více než 7 700 prodejních místech.
  • Společnost zaměstnává celkem více než 22 000 zaměstnanců.
  • Celkové příjmy za rok 2016 dosáhly téměř 2,7 miliard eur.

Foto: Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze