Zima je sice nejstudenější období v roce, ale i v tomto chladném počasí můžete být za hvězdu! Pokud vyrážíte na zimní párty nebo večírek, pak se určitě chcete blýsknout. Co na sebe? S tím vám poradím v dnešním článku!

I když možná zimu zrovna nemusíte, nemusí vám chladné počasí bránit v tom, abyste se ukázaly v tom nejlepším světle. Právě teď nastává období večírků, na které se možná chystáte i vy. Proč se mezi ostatními trochu nevyšvihnout a pořádně se nenaparádit? Vždyť my ženy přece milujeme, když nám to sluší!

Třpytivý top či halenka

Jestli se chcete blýsknout, není nic jednoduššího, nežli si oháknout třpytivý top, blůzku, tričko nebo halenku. K tomu stačí obléknout džíny nebo legíny a máte o bezva blýskavý outfit vystaráno.

Vršek v peplum stylu

Jste romantická dušička? V tom případě určitě hledáte nějaký něžný a ženský kousek. Co třeba vršek v romanticky kouzelném peplum stylu? V takovém kousku zaručeně můžete na zimní večírek!

Plisovaná sukně

Nevím, jestli to víte, ale plisované sukně jsou zase cool! Proč v jedné takové nevyrazit na párty? Nejlépe uděláte, sáhnete-li po plisované sukni v lesklém provedení. Jsem si jistá, že v kombinaci s jednoduchým topem bude vypadat báječně a vy sklidíte úspěch!

Klasika: malé černé

Když už vážně nevíte, co na sebe, nemáte čas něco složitě vymýšlet nebo se vám jednoduše nechce nic řešit, sáhněte po klasice: tou jsou malé černé, se kterými se zkrátka nemůžete seknout, je to prostě jistota.

Foto: Pexels.com, Pinterest.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments