Dopřát si po náročném dni pořádně horkou sprchu? Jo, tak to je sen! Jen málokdo si ale uvědomuje, že teplá sprcha nebo teplá koupel není pro naše zdraví příliš vhodná. Otužování je pro mnohé z vás možné zakázané slovo, jenže právě chladná voda vám může pomoci k pevnější postavě. A kdo by to nebral?

Co vy a otužování? Troufnete si?

Otužování je pojem, ke kterému drtivá většina žen příliš netíhne. A na první dobrou se vlastně ani není čemu divit: kdo by dobrovolně chtěl své tělo mučit sprchováním v chladnější vodě?

Přesto si ale budu stát za tím, že otužování je pro naši krásu a zdraví velmi prospěšné, což by vám potvrdil i nejeden odborník. Tak co myslíte? Najdete v sobě dostatek odvahy?

Díky otužování bude vaše postavička jako lusk!

Co když se vás k  otužování pokusím nalákat právě tím, že vám řeknu, že s jeho pomocí můžete podpořit hubnutí? Buďme k sobě upřímné: která z nás by se nechtěla zbavit nějakého toho špíčku, hm?

Věřte mi nebo ne, ale studená sprcha dokáže zázraky. Umí totiž odbourat nežádoucí tuky a to tak, že zrychlí funkci metabolismu, což povede k rychlejšímu proudění krve a tím se spustí přirozené spalování.

Pevnější prsa? Jo, to by šlo!

Sprchování chladnější vodou vede k vypnutí pokožky, která navíc působí mladistvěji. Pakliže se budete pravidelně sprchovat studenou vodou, bude pokožka na vašich ňadrech krásně pružná, napnutá a pevná.

Budete mít dobrou náladu!

Na závěr ještě jeden bonbonek: po studené sprše budete mít dobrou náladu. Možná to zní jako science fiction, ale světe div se – když si dopřejte studenou spršku, což se zpočátku zdá tak trochu jako noční můra, vyplaví se do vašeho těla endorfiny společně s oxytocinem, což je ta nejlepší dvojka pro dobrou náladu.

Proč nezačít den s úsměvem na rtech, hm?

Foto: Pixabay.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze