Logo OPS! Objects. Zdroj: hanlow.com

Logo OPS!Objects. Zdroj: hanlow.com

Jestli máte pocit, že jste si vloni nakoupili mnoho nových outfitů, které budete moci i letos oprášit a bude stále „in“ avšak přece jen nějaké oživení byste skously, neváhejte! Dopřejte si něco elegantního, něco sportovního, něco voňavého a příjemného, zkrátka něco, co můžete nosit ke všemu. Čtete a nevíte, co si pod tím „něčím“ máte přesně představit? Řeč je o špercích a doplňcích značky Ops!Objects.

Značka Ops!Objects vznikla před pěti lety v Itálii, pro kterou je trend, styl a móda obecně číslo jedna. Italové si potrpí na kvalitu, vkus a neobyčejnost a všechny tyto aspekty šperky a doplňky této značky splňují. Věřte, že pokud se s nimi seznámíte, zamilujete se. Dovolte nám, abychom vás představili.

Prvním kouskem jsou plastové náramky Ops!Objects s přívěskem dominantního srdce. Srdíčko zdobí barevné třpytivé kameny, květinová textura, kohoutí stopa nebo luxusní šachovnice z limitované edice Damier, a to v různém barevném provedení. Specifikem je nejen skvostný vzhled, ale zejména neodolatelná vůně po vanilce.

Další zajímavostí značky OPS!Objects jsou kryty na váš mobilní telefon, konkrétně na typ iPhone nebo Samsung. Kryt je plastový, příjemný do ruky a taktéž voní po vanilce, ba dokonce provoní i vaši kabelku.

Ops! Objects plastový kryt na iPhone Flower. Zdroj: different.cz

Ops! Objects plastový kryt na iPhone Flower. Zdroj: different.cz

V poslední řadě vám představujeme hodinky od stejnojmenné značky, které jsou naprosto originální. Jsou plastové, pohodlné, dokonce i voděodolné navíc krásně vypadající. Však posuďte sami, Italové zkrátka módě rozumí.

Ops! Object hodinky Stone. Zdroj: different.cz

Ops! Object hodinky Stone. Zdroj: different.cz

Doplňky Ops!Objects koupíte na Different.cz.

Načítání...

Diskuze