Obyčejná žena se fotí v outfitech světových celebrit. Vypadá skvěle i s kily navíc

Vypadat skvěle je někdy pěkná dřina. Jde o kombinaci dobrého vkusu a zdravého sebevědomí. A ruku na srdce, kolikrát vás ani nejstylovější kousek nezachrání, pokud se v něm necítíte dobře. Je mnohem důležitější, zda si skutečně věříte. Pokud se cítíte skvěle, budete tak i vypadat!

Přesně tento názor razí zakladatelka módní značky Megababe Katie Sturino, která již dlouhá léta bojuje za to, aby se lidé měli rádi takoví, jací jsou. Ne každá žena může mít postavu jako Emily Ratajkowski

Pojďte se podívat na její poslední projekt!

Každá žena je krásná

Katie Sturino se naplno věnuje osvětě a kampaním, ve kterých se snaží lidem ukázat, že všechny ženy jsou krásné. To, že má někdo pár kilo navíc vůbec neznamená, že se nemůže oblékat pěkně a vypadat skvěle. To se snaží ukázat i v jejím posledním projektu, v rámci kterého na sebe obléká outfity světových celebrit a modelek a baví tak celý internet.

„Díky Instagramu se mi daří spojit se s lidmi po celém světě. Jsem ráda, že to, co se jim snažím sdělit, se setkává s velmi pozitivním ohlasem. Sdílím s fanoušky nejen fotky, ale i své názory a postřehy. Zaměřuji se především na elegantní a šik oblečení. Streetwear módu u mě moc nenajdete.“

Uvedla pro BoredPanda.com.

Sturino je úspěšná po celém světě

Kromě módy se Sturino zaměřuje i na péči o tělo a vlasy. Pod svou značkou značkou Megababe nabízí kosmetické přípravky „pro normální ženy“, které trápí vcelku běžné problémy, o kterých se příliš nemluví. Myslí i na takové nepříjemnosti, jako je opocené poprsí nebo odřeniny na vnitřních stranách stehen apod. Zkrátka snaží se řešit problémy, které trápí ženy s velikostí plus size.

Ve svých posledních kampaních se proto také zaměřila na to, jak média mapují hubnutí a přibírání během pandemie.

Karanténa postavila výzvy před nás všechny, a ani naše váha toho nebyla ušetřena. Sturino razí filozofii sebepřijetí a sebelásky. Podívejte se na to, jak jí to sluší v outfitech celebrit.

Katie se oblékla například jako Kate Middleton nebo Katie Holmes, to jsou celebrity známé extrémně štíhlou postavou. Katie ale ukazuje, že stejné oblečení vypadá dobře i na normální ženě. Dále ji můžete vidět v outfitu supermodelky Heidi Klum, Iriny Shayk nebo Chrissy Tiegen.

Který outfit se Katie povedl nejvíce? Dejte nám vědět do komentářů, co se vám líbí a o čem si myslíte, že by šlo udělat lépe.


Avatar

anmacur

Studentka historických věd a redaktorka na volné noze se zálibou v hudbě, cestování, zdravém životním stylu a také módě.