Je známo, že doplňky jsou důležitou součástí každého outfitu. Díky nim jsou totiž outfity celistvé a dokonalé. Mezi takové doplňky patří i náramky. My jsme se rozhodli vyzkoušet náramky od letošního nováčka – designové kolekce Lavaliere.

Balíček přišel hned druhý den od objednání, což ocení každý milovník módy, který nerad čeká dlouhé dny na svůj vysněný nový kousek. Při otevření obálky na mě vykoukla krásná luxusní krabička, která už sama od sebe naznačuje, že se jedná o profesionální tvorbu náramků. Tomu odpovídá i stylový sáček, ve kterém je náramek uschován. Sáček rozhodně nevyhazujte, Lavaliere totiž záleží na tom, aby náramky vydržely co nejdéle a proto doporučují v tomto sáčku náramky skladovat.

Nový náramek? Jedině od Lavaliere 2

Originalita a styl v jednom

Hlavním úkolem Lavaliere je dopřát zákazníkům originální náramky, které zároveň podtrhnou jejich styl, a my můžeme potvrdit, že se tento úkol daří firmě na výbornou. Nutno dodat, že já a náramek s leopardem – to byla láska na první pohled.

Nový náramek? Jedině od Lavaliere

Na webových stránkách firmy najdete význam každého přívěsku na náramcích, díky čemuž víme, že nositelé náramku s leopardem jsou bojovníky, kteří nic nevzdávají. Takovým bojovníkem by chtěl být téměř každý, že? Díky tomu se z náramku stane rovnou váš talisman, který budete chtít nosit pořád.

Velkou výhodou náramků, a to především typu Macrame, je jejich zapínání. Náramky jsou totiž vyráběny z elastických lanek, díky čemu je náramek v univerzální velikosti. Stačí utáhnout a náramek se přizpůsobí velikosti vaší ruky.

Macrame, korálkové nebo s kotvou – tyto stylové náramky nejsou pouhým výstřelem do bohatého módního průmyslu. Ba naopak dodávají nositelům pocit, že nošení těchto náramků má svůj smysl a díky tomu kromě vašeho outfitu podtrhne také vaší osobnost. Když nový náramek, tak jedině od Lavaliere, rozhodně si ho zamilujete, stejně jako my.

Výrobky od firmy Lavaliere najdete také na Instagramu, kde můžete čerpat inspiraci.

Obrázky: www.lavaliere.cz

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments