Nová kolekce Natali Ruden je inspirovaná Asií

Pochází z Kyjeva, kde také vystudovala prestižní akademii designu – obor návrhářství oděvů. Talent pro módní návrhářství zřejmě podědila po své mamince, která toužila po stejné kariéře. Řeč je o známé módní návrhářce Natali Ruden, která představila novou kolekci ASIA.

Originální a jedinečná

Přesně taková je Natali Ruden a její návrhy. V České republice působí od roku 1992, kdy se sem přestěhovala s manželem, se kterým se seznámila na studiích v Kyjevu. Už v roce 1992 představila svou první kolekci a netrvalo dlouho a český módní scéna si práci Natali Ruden zamilovala. Návrhy této návrhářky jsou vkusné a jedinečné. Jinak tomu není ani v její nové kolekci, která je inspirovaná Asií.

Výrazné linie, propracovaný design

Návrhářka Natali Ruden je známá tím, že miluje krásné výrazné linie. Z její nové kolekce Asia dýchá historie, kultura a tradice, které se odráží v jednotlivých modelech. V asijských tónech se nesla i samotná módní přehlídka, na které se objevily známé tváře jako modelky Andrea Bezděková, Nikol Švantnerová nebo Veronika Kašáková. Všechny modelky vypadaly jako gejši, ale v moderním pojetí. Na módní přehlídce se samozřejmě objevilo spoustu českých celebrit, mimo jiné ale také několik dětí z dětských domovů v rámci spolupráce s modelkou Veronikou Kašákovou a jejím nadačním fondem.

Foto: Facebook.com/nataliruden.

Načítání...