Stále a dokola se opakující móda největších řetězců jako je H&M, ZARA, C&A, MARKS&SPENCERS a dalších velkoproducentů módy začíná spoustu lidí nudit. Opakující se motivy a střihy, které má na sobě kde kdo, patří mezi nudný módní mainstream… Tomáš a Simona – zakladatelé nové české značky THØMS – přišli na trh s novým konceptem…

Oblečení THØMS razí svým odlišným přístupem svou vlastní cestu. THØMS přistupuje k módě a oblékání způsobem možná pro někoho trochu „staromódním“, ale o to více ceněným – sází totiž na kvalitní materiály, u nichž se nemusíte po prvním, druhým, třetím, …, x-tým vyprání obávat, že se vám oblečení rozpadne.


Mrkněte se na aktuální kolekci THØMS na e-shopu!


Premium materiál v podání značky THØMS je příjemným módním osvěžením. Oblečení THØMS je ušito s důrazem na čistý design – zapomeňte tedy na divoké barevné kreace a nalaďte se na vlny minimalistického stylu.

Bavlna, z níž oblečení THØMS pochází, je označena jako eko-bavlna, takže oblečení této značky garantuje ekologický přístup k výrobě svých produktů, což je v dnešní době nesmírně důležité.

Aktuální kolekce pánského a dámského oblečení THØMS je složena z povedených designových kousků. Můžete si vybrat ze stylových triček, jejichž originální střihy a také detailně a vtipně pojaté kapsičky zaujmou na první pohled. Kožený obal na iPhone nebo na iPad jistě ocení každý milovník elektroniky Apple.

Posuďte sami, jak se povedla první kolekce značky THØMS. Mrkněte na aktuální LookBook.


Oblečení THØMS můžete zakoupit na oficiálním e-shopu http://thomsclothes.cz/.

 

Načítání...

Diskuze