Krásná modelka Nikol Švantnerová (28) prozradila, co stojí za její krásnou postavou

Modelka Nikol Švantnerová (28) je nejen krásnou a úspěšnou ženou, která se v roce 2015 stala Českou Miss, ale je také nadšenou sportovkyní a milovnicí zvířat. Po jejím návratu z dovolené ve Španělsku nám ochotně poskytla velice milý rozhovor.

Dobrý den Nikol, mockrát Vám děkujeme, že jste si udělala čas na krátký rozhovor. Jak se dnes máte?

Právě jsem se vrátila z malé dovolené ve Španělsku, takže krásně. Docela i odpočatě a připravena zase na kolotoč.

V roce 2015 jste se stala Českou Miss. Co se u Vás od té doby změnilo?

Úplně všechno. Jak po osobní, tak po pracovní stránce. Hodně mě to posunulo, v mnoha směrech otevřelo oči, a zároveň mi to přineslo nové možnosti dělat to, co mě baví.

Vítězky těchto soutěží vždy mluví o tom, jak jim soutěž otevřela dveře do světa modelingu. Bylo to u Vás stejné? Měla jste po soutěži pracovní nabídky?

Nemyslím si, že zrovna soutěže krásy, zejména u nás, otevřou dveře do světa modelingu. Spíše nabídnou spoustu možností, kde se uchytit. Já modeling dělala již dávno předtím. Do Miss jsem šla z toho důvodu, že u nás byl problém se uchytit, pokud jste neměli jméno. Nicméně určitě jsem díky soutěži začala mít mnohem více pracovních nabídek.

Určitě jste zaznamenala, že jste vzorem mnoha dívek a žen, především co se týče módního vkusu a líčení. Jak to vnímáte?

Mě toto vždy ohromně potěší a je skvělé vidět, že můžete být pro někoho inspirací a třeba i určitými směry ovlivnit. Zároveň je to občas i trochu zodpovědnost, kdy myslíte na to, abyste inspirovali správným směrem.

Když už je řeč o módě, zdá se, že Váš módní styl je taková směsice sportovního a elegantního stylu. Kromě toho, že nosíte pohodlné sportovní oblečení, umíte být také za dámu. Co je Vám osobně bližší?

Já mám ráda obojí, ale popravdě se nejlépe cítím v pohodlném sportovním oblečení. Vždy je fajn se obléci za dámu a je fajn, že v mém oboru je těch příležitostí mnoho. Pokud ale volím oblečení pro volný čas, tak většinou vyhraje ležérní styl.

Kde ráda nakupujete oblečení?

Je to různé. Doplňky mám ráda značkové, například tenisky a kabelky. Co se týče oblečení, volím klasickou konfekci nebo různé e-shopy na Instagramu. Kolem nás je toho tolik. Mým favoritem je asi klasika ZARA, kde člověk opravdu pořídí vše.

Kdo Vás sleduje na Instagramu, dobře ví, že jste aktivní sportovkyně. Sportu se očividně věnujete pravidelně. Řekněte nám, čím a jak se motivujete, když opravdu nemáte chuť jít například běhat, ale chcete zachovat pravidelnost své sportovní rutiny?

Popravdě, když se mi opravdu nechce, tak poslechnu své tělo a nejdu. Když ale vím, že například musím v rámci tréninku, tak většinou velká káva a prostě se dokopat. Jakmile člověk vyběhne nebo dorazí do fitka, už to jde samo. Já naštěstí sport miluji, a tudíž se tolik nutit nemusím.

Ráda bych si s Vámi blíže popovídala o make-upu a kosmetice, ale vím, že sázíte na přirozenost a líčíte se pouze minimálně. Můžete mi přesto prozradit, bez kterých produktů se neobejdete?

Je pravda, že líčení moc nedávám. Zakládám si na kvalitním make-upu, kdy potřebuji, aby pleť dýchala, a zároveň, aby make-up nevytvářel masku. Potom řasenka a bronzer. S tím si bohatě vystačím.

Mimo jiné spolupracujete se značkou Yves Saint Laurent. Jak jste přišla k této spolupráci?

Má nejoblíbenější make-up artistka Míša Ohemová mě často líčila na akce a focení a sama je hlavní makeup artistkou pro YSL, a tak mě potom samotné YSL Beauty oslovilo. Jela jsem do Paříže podívat se do samotné továrny a už jsou to myslím 3 roky nádherné spolupráce.

Kromě toho, že jste milovnicí sportu a módy, milujete také zvířata. Sama máte krásného pejska z útulku. Přemýšlela jste někdy o založení nějaké nadace nebo organizace, která by pomáhala zvířatům z útulků?

Pomáhám, kde se dá, ale sama nemám potřebu někde nějak figurovat. Mám nadaci Home4pets, kde pravidelně pomáhám, vymýšlím pro ně projekty, jak ještě pomoci, a zároveň sama navštěvuji jejich záchrannou stanici, venčím pejsky, mazlím se s nimi a zkrátka pomáhám, kde se dá. Člověk ale nikdy neví, co se může naskytnout, a tak uvidím. Třeba časem něco vymyslím.

Děkujeme mockrát za rozhovor a přejeme mnoho úspěchů!Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!