Parka je skvělá volba pro nevyzpytatelné jarní období, kdy nás jeden den mile překvapí hřejivé sluneční paprsky a druhý den nás zaskočí nepříjemný déšť. I když se většina z nás po dlouhé zimě na jaro těšila, určitě se shodneme na tom, že si z nás jarní měsíce kolikrát dělají legraci. Parka mám ale hravě pomůže být před nevyzpytatelným jarním počasím o krok napřed!

Parka neboli lehká bundička, kterou si zamilujete

Parka má podobu lehké bundičky, kterou můžete jednoduše sbalit a strčit do kabelky nebo třeba do batohu. Kromě toho se jedná o velice trendy kousek, se kterým věrní v ulicích zaručeně uděláte parádu. Mimo to vás tahle pohodlná bunda ochrání před nečekanými přeháňkami, takže se určitě vyplatí mít ji neustále po ruce – pro její nízkou hmotnost a příjemnou skladnost to ale není vůbec žádný problém.

Hodí se do deště i na chladnější večer

Parka vám jistě přijde vhod nejen ve chvíli, kdy vás zaskočí jarní deštík, s oblibou po ní sáhnete třeba i tehdy, kdy se zdržíte s přáteli až do večerních hodin – jarní večer je totiž ještě nejsou tak příjemně teplé, jako je tomu zvykem v létě.

Představte si třeba situaci, kdy odpoledne za doprovodu hřejivých slunečních paprsků vyrazíte k přátelům na grilování a večer, když se sluníčko schová za mraky, vám najednou začne být chladno, ale vám se ještě ani zdaleka nebude chtít přátele opustit a odejít domů. Dáme ruku do ohně, že v takové chvíli budete za přítomnost parky ve vaší kabelce či batohu neskonale vděční.

Jaké trendy jsou právě v kurzu?

Pokud patříte k ženám, které jsou parkami tzv. nepolíbené a ještě jste neobjevily jejich kouzlo, pak možná v tuto chvíli uvažujete, že si takového praktického parťáka pořídíte. Vrtá vám hlavou otázka, jaké trendy jsou teď v oblasti lehkých bundiček nejvíce trendy?

Doporučit vám můžeme parky laděné do všech veselých barev a odstínů, které jsou pro jarní měsíce typické. Dobrou volbou jsou i párky zdobené kytičkami nebo nějakým jiným stejně přitažlivým vzorem. Milovnicím denimu doporučíme pořídit si džínovou parku, která jim určitě okamžitě padne do oka.

Foto: HM.

Načítání...

Diskuze