Hledáte pro horké dny ideálního parťáka, ve kterém se nebudete potit (takže žádné koláče, uff!), ve kterém budete vypadat dobře a se kterým můžete vyrazit s kámoškou na nákupy i drahou polovičkou na rande? V tom případě přesně vím, po čem byste měly sáhnout!

Dámské tílko: pohodlí zaručeno

Nevím, jak to máte vy, ale jestli se zrovna já v létě bez něčeho neobejdu, pak je to jednoznačně tílko! Na první pohled obyčejný kousek, který máme v šatníku snad úplně všechny a kterému se mnohdy nedostává tolik pozornosti, kolik by si zasloužil.

A to je škoda, protože tílka jsou (podle mě) prostě super!

Skvělé na nich je, že je můžete nosit všude. Noste je na doma, kde se chcete cítit dobře a je vám vlastně jedno, co máte na sobě. Noste je do města, kde budete vypadat šik a trendy. Noste je do práce, kde vám zajistí pohodlí, i když celý den třeba strávíte v kanceláři bez klimatizace.

Úplně obyčejně

Basic tílko je podle mě nutnost. S ním nemusíte nic řešit, prostě si ho natáhnete a jdete. A vzít si ho můžete k čemukoli, žádná křeč.

Lehce svůdně

I tílkem, byť se na první pohled možná tváří až příliš nudně, můžete (opačné pohlaví) trochu pozlobit. Pohodlí a smyslnost v jednom? S krajovými tílky rozhodně!

Roztomile? Proč ne!

Chcete si připadat roztomile a především tak působit na své okolí? Klidně můžete. Stačí vám k tomu jediné: tílko s něžnými volánky, s tím to totiž zvládnete hravě.

Elegantně

Že to s tílkem nejde elegantně? Ale kde že, jak jste na to přišly? Pokud vsadíte na ten správný, v tomto případě hedvábný materiál, pak váš outfit bude působit elegantně v každém případě. Schválně to zkuste, dáte mi za pravdu.

Nápaditě

Tílka s pěkným vzorem? Jo, to je moje! Tahle tílka v žádném případě nejsou nudná a k horkému létu prostě neodmyslitelně patří.

Foto: Pixabay.com, H&M.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments