Je to asi ten nejjednodušší účes vůbec! Když nám vlasy překáží, stáhneme je do culíku a rázem je po problému. Sázíme na něho při sportu, milujeme ho při celodenním lenošení v posteli, je naše jistota ve dnech, kdy je naše hříva mastná a my ji chceme schovat před světem. Culík je prostě láska!

Někomu ale může připadat nudný. Moc obyčejný. Ani trochu zajímavý. Opak je ale pravdou! Culík totiž můžete nosit pokaždé jinak – třeba podle nálady, příležitosti a buďme k sobě upřímné: taky podle toho, v jakém stavu se zrovna budou nacházet naše vlasy.

Schovejte gumičku

Bez gumičky culík neuděláte, ale mnohdy nám v účesu gumička překáží. Proč ji tedy neschovat? Obyčejný culík vytvořený během pěti vteřin tak rázem získá na eleganci! Stačí okolo gumičky omotat pramen vlasů a ten poté zespodu zajistit sponkou nebo pérkem.

Hoďte culík nahoru

Culík vyčesaný nahoru taky vypadá úplně jinak, nežli stará dobrá klasika, kdy culík vykouzlíme až kdesi dole u krku. Krásně tak odhalíte šíji, hodí se třeba k topům nebo halenkám se spadenými rameny. To bude vypadat mňam!

Zapleťte si copánek

Oživte na první pohled obyčejný culík jedním nebo klidně i dvěma copánky. Ty vašemu účesu ihned dodají na zajímavosti, to se vsaďte!

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze