Je pravdou, že plesová sezóna je zatím daleko, ale i v letním období jsou události, na kterých je nutné vypadat elegantně a šik. Ať už se jedná o svatby, firemní večírky či jiné formálnější akce, dbejte pánové na to, jak vypadáte. Nebudeme se dnes rozepisovat o tom, jak se správně oháknout, ale podíváme se na to, jak můžete svůj „look“ oživit. Jednou z možností je volba nápadité společenské vesty. Nabídka kamenných obchodů je poměrně pustá, na mušku jsme si vzali modely z e-shopu z-ciziny.cz, ty vám teď přiblížíme a snad vás i inspirujeme.

Základní pravidlo – pánská vesta musí skvěle padnout. Nesmí na vás viset, ani extrémně tahat. Měla by přesně kopírovat vaší postavu. Vesty které vám představujeme jsou střihu slim-fit. Nosí se tedy na tělo a přesně zvýrazňují křivky vaší postavy. Pokud vážíte metrák, bohužel z této nabídky si nevyberete. Při výběru dobře važte výběr velikosti a nebojte se požádat prodejce o radu na základě vašich mír.

Černou rozhodně nic nezkazíte. Tato barva jde kombinovat víceméně se vším. Skvělě sedí s bílou košilí. Na fotce níže vidíte model vesty Elegance, kterou pořídíte za 699 Kč. Vesta oplývá pěti knoflíky a můžete také pro zpestření nosit s daným řetízkem jako na fotce. Nebo ho můžete klidně odstranit, to už je na vaší volbě. Na zadní straně si vestu můžete libovolně stáhnout, aby na vás nevisela. No a po vydatném obědě jí můžete zase povolit.

1

Pokud se vám černá zdá nudná, podívejte se na tyto barvy, snad nějaká zaujme. Například červená s notnou dávkou extravagance váš styl zajisté oživí.

 

2

 

Na stejné brdo jsou i vesty Vulo, nicméně tyto modely nabízí hlubší vykrojení, méně knoflíků a jsou to takové „minimalistické“ společenské vesty. Cena ještě o pár zlaťáků nižší, 669 Kč.

3

No a úplný „minimalismus“ představují společenské vesty Gauso. Provedení v béžové barvě dáváme palec nahoru. Decentní, avšak pohledná.

4

Pokud se chystáte na svatbu, bílá barvu bude to co hledáte. Vybrat si můžete bílou vestu téměř od každého modelu.

5

A abychom nezapomněli na příznivce retro stylu, vesty  Garde vypadají taky velice zajímavě.

6

Suma sumárum, tyto pánské vesty jsou za celkem příjemné ceny v porovnání s jinými e-shopy, mají nápaditost a je možné vybírat z mnoha zajímavých modelů a barevných provedení. Skvěle se hodí k obleku do společnosti. Podívat se můžete i na slim-fit košile, které jste mohly vidět na fotografiích výše. Ale o těch zase někdy jindy.

Načítání...

Diskuze