Nejnovější svatební trendy pro rok 2015

Chystáte letos svatbu a vybíráte šaty? Zapomeňte na fádnost, nudu a klasiku a nechte se inspirovat naším článkem. Nezáživným okoukaným střihům letos totiž odzvonilo. Módní návrháři letos představují zajímavé, romantické, vkusné a originální kolekce. Každá nevěsta odjakživa ctila tradici bílých šatů a letos tomu samozřejmě není jinak.

wedding

Bílá barva je barvou čistoty, cudnosti a jemnosti. Avšak jemné a zajímavé barevné doplňky, které šatům dodají originalitu, letos dominují.

Svatební šaty Zuzany Černé. Zdroj: odevnistudio.cz

Svatební šaty Zuzany Lešák Černé. Zdroj: odevnistudio.cz

Rok 2015 si libuje jak v tradiční bílé, tak i v barevných odstínech zkombinovaných v romantickém duchu. Co se střihů týče, varianty jsou různé. Módní jsou úzké střihy s vysokým rozparkem, asymetrie, jednoduché zdobení a velmi populární a oblíbená krajka, která letos opět kraluje.

Trendem jsou také odhalená ramena, tedy šaty bez ramínek popřípadě šaty s širšími horizontálními ramínky nebo šaty na jedno rameno, doplněné třpytivými kameny či látkovými aplikacemi a peřím. Je zajímavé, že v poslední době si nevěsty odpouštějí závoje a volí spíše atypické účesy, které doplňují diadémy nebo květinami, avšak letos jsou trendy právě dlouhé krajkové závoje. Co se doplňků týče, měly by ladit ve stylu celé svatby, takže se nemusíte bát více experimentovat.

Svatební šaty Zuzany Černé. Zdroj: odevnistudio.cz

Svatební šaty Zuzany Lešák Černé. Zdroj: odevnistudio.cz

Kde si takové šaty pořídit? Samozřejmě v jakémkoliv svatebním salónu, kde vám vyškolené asistentky odborně poradí, ale pokud chcete být opravdu originální nechte si ušít šaty svých snů na míru.

V Plzni rozhodně nepřehlédnete jméno módní návrhářky Zuzany Lešák Černé, která k zákazníkům, v tomto případě zákaznicím, přistupuje vždy velmi profesionálně s příjemnou empatií sobě vlastní. Zuzana vytváří modely, které jsou vždy originální a jedinečné. Zákaznicím vytváří šaty přímo na míru, podle nejtajnějších přání – dokonale a rafinovaně.

Pravidelné konzultace s nevěstou jsou její podmínkou. Přání nevěsty dokáže zkombinovat se svou vizí a dokáže tak podtrhnout její osobnost. Oděvní studio Zuzany Lešák Černé sídlí v Plzni, v Rooseveltově ulici.

Zdroj: světsvateb.cz

Zdroj: světsvateb.cz

 

Zdroj: prozeny.cz

Zdroj: prozeny.cz